• ilk 10 entrysi umut vaat eden genç yetenek. kısa zamanda yazar da olmuş. iyi olmuş.
  • takip edilesi yeni bir yazar. hoş gelmiş.
  • ekşi sözlüğe büyük değer katacak olan yazar. çok kibar ve bilgili bir insan. kendisiyle tanışmış olmaktan çok mutluyum. sözlüğe hoş gelmiş.
  • az ama öz ve derin yazan süper bir yazar. hemen her entrysini daha okumadan şukulayıp favlıyorum. sonra sindire sindire okuyorum.

anglachelm ve lantirn161 ekolünden. onları seven bu yazarı da sever :)

edit: az derken, entry sayısı az. yoksa kısa bile yazıyor bence :)
  • ikimiz de çaylak iken tanıştığımız yıllardır kutsal bilgi kaynağı olan parçasını takip ettiğim sözlüğün o yönünü sürdürmeye devam etmeye çalışan insan.

kendisinin yardımseverliği ve nezaketi de cabası. hem yazdıklarıyla hem de yazma tarzıyla bana ve eminim ki birçok okura da bir şeyler kattığına ve katacağına inancım tam. gelecek yazılarını heyecanla bekliyorum. takip etmeyenlere de takip etmelerini şiddetle öneriyorum.
  • sözlükte değeri bilinmeyen yazarlardan.
  • sözlükte değeri bilinen yazarlardan. sözlüğü kutsal bilgi kaynağı yapma konusunda gayretli kaç yazar kaldı ki neticede.

(bkz: yazadur çocuk)
  • coğrafya kaderdir başlığına girdiği #96446049 entry ile beğenileri toplamış olan hırsız yazar. söz konusu entry onur ataoğlu'nun japon yapmış kitabının ilk bölümünün birebir kopyası. herif tüm bölümü araklamış bir de adı bende saklı kalsın diyerek hırsızlığına kılıf dikmekle de uğraşmamış.
  • sözlükte tanıdığım en değerli insanların başında gelen yazar. benim için senelerdir her konuda en önemli tavsiyeleri veren; yaptıkları, söyledikleri ve yazdıklarıyla her zaman örnek teşkil eden bir ağabey. kendisine, bugüne kadarki dostluğu ve yapmış olduğu abiliği için teşekkürler. güzel günler dışında, ne kadar zor zamanlar gördüysek ve bunların bahsi açıldıysa, her zaman desteğini hissettirmiştir. ayrıca tanıdığım en iyi aile babalarından bir tanesidir, gemileri yakar sevdikleri için. kendisini tanımak bir onurdur.
hesabın var mı? giriş yap