• başvuruları başlamış olan burstur.

başvuru yapın derim, çıkarsa bir çay ısmarlarsınız: http://www.vgm.gov.tr/duyurudetay.aspx?id=145
  • bugün itibariyle başvuruları başlamış olan burs.
  • an itibari ile yine çıkmayan burs :)

hayır kime veriyorlar merak ediyorum. çevremde de çıkan yok .
  • bari tıklar tıklamaz kırmızı yazıyla "hak kazanamadınız" yazmasa. böyle kimlik bilgilerini göster, bakın bu kişi sizsiniz falan de en sona da "maalesef kazanamadınız" yaz. çok mu zor. ayrıca gerçekten bu bursu kimlerin aldığı meçhul. eğer bunda da adam kayırma var ise, bu boktan türkiye düzeni boktan olmaya devam edecektir. gerçekten kim bu bursu aldı merak içerisindeyim.
  • 250 lira bir para veriyorlar, istiyorlar ki başka hiçbir yerden burs almasın, yetim kalsın, fakir kalsın, evsiz olsum, şehir dışında okusun bididi. anlamıyorum bu şartları sağlayan öğrenci verdiğiniz 250 lirayı ne yapacak nereye yettirecek? otobüs parası mı veriyorsunuz, dolmuş bursu mu bu?
  • şu bursların bir kere gariplere, fakirlere çıktığını görmedim nerde anası babası çalışan hali vakti yerinde ailesinin eli kolu uzun insan varsa onlara çıkıyor.
  • türk olup bir üniversitede okuyorsan 250 tl olurken yabancı uyrukluysan 500 tl olan burs.
  • adam işsiz, evi yok kirada,üstüne hiç bir şey yok, bu adamın çocuğuna burs çıkmıyorsa kimi çıkacak!
  • açıklanmıştır
    gereken çoğu şartı yerine getirmeme rağmen çıkmamış, 250 lira çoğu kişiye az gelebilir ama benim gibi ne kredi ne burs hiç bir şey almayan öğrenciler için önemli bir meblağ, hayır anlamıyorum çıkması için cidden daha ne gibi bir şartı yerine getirebilirim ki açlıktan ölüp 30 kiloya felan mı düşmem gerek???????
  • fakir bir akrabamın yerine başvurmaya çalıştığım burs zira site sürekli donup duruyor bu kadar rezil bir sistem görmedim. verecekleri aylık 75 tl onun için bile süründürüyorlar kaldı ki allah bilir burslar belli bile olmuştur başvuru sadece formalite
hesabın var mı? giriş yap