• başkan öyle bir profil çiziyor ki demiş olma ihtimaline inanmak mümkün değildi zaten.
    her tür pisliği yapıp ellerini ovuştura ovuştura bekliyorlar ama olmayacak.
  • nelerle uğraşıyoruz.
    amk çocuğuna bak; "ş" sesinin vurgusu varmış, oradakiler bilmem ne demiş.

bu ülkede bir vali vatandaşa alenen "gavat" dedi, sonra çıkıp "ben gavat demedim, gavas dedim" dedi.

bu ülkede bir bakan kuran ile dalga geçti, açıklama bile yapamadı.

bu ülkede milyon dolarları sıfırlama kaydı çıktı. adamın teki çıkıp "onları kesip montajlamışlar" dedi.

bu ülkenin en üst makamını işgal edenler bir vatandaşa "ananı da al git" dedi. "israil dölü" dedi.

bir bakan iranlı bir o.ç.'nun önüne yatmayı vaad etti.

liste uzar gider de siz bunlardan bir şey anlar mısınız?

"ş" ye vurgu mu varmı?! hey allahım sen aklıma mukayyet ol!
  • yalancının mumu teknolojiye kadar yanar.
  • kayıtta oynama var, ama becerememişler. “vali” kelimesi gayet net duyulurken “it” geçen kelime daha sessiz ve sanki içine hava çekiyormuş gibi. çok bariz montaj. ama düzgün de yapamamış beyinsizler.
  • ---g---it---tik--- kelimesinde g ve tik kısımlarında seste oynama olduğunu düşünüyorum. ama montajcı arkadaş imam hatip terk olsa gerek; o bölümlerde sadece volume down yapmayı başarabilmiş.

ses mühendisliği başlı başına bir bilim ve kelimelerle oynamayı mümkün kılan çok daha sofistike efektler var. lakin bu siyasal islamcılarda böyle bir beyin olmadığı için yalancının mumu yatsıya kadar bile yanamadı :)
  • montajdır. hece hece birleştirilip "sıfırladın mı paraları..." haline getirilmiştir.
  • video editten anlayan bir arkadaş çıkacak bunun an be an analizini yapacak ve bizlerle paylaşacak, biz de tüm ülkeye yayacağız. el birliğiyle bu tip algı operasyonlarını yerle bir etmek bizim elimizde.
  • kayıtta it lafını kelime olarak duyanın ben kulak zarını, örsünü, üzengisini s.keym. anladık aklınız yok idrak edecek kadar, gözünüz kör göremeyecek kadar yaşamayın daha iyi amip gibisiniz. imamoğlu gelince temizler sizi
  • böyle rezil bir güruh dünya siyaset tarihinde daha önce görülmemiştir eminim. gerçekleri net bir şekilde gören milyonlarca insanın deyim yerindeyse gözünün içine baka baka, gerçekleri umursamayan diğer taraftaki milyonlarca insanın oylarını almak için akla hayale sığmayan iftiralara başvuran bu güruh dünya demokrasi tarihine geçecektir.

ve sonunda demokrasi rejiminin ciddi biçimde sorgulanmasına neden olacaktır diye düşünüyorum. ülke tarihinin çok özel bir dönemine tanıklık ediyoruz.

bu satırları okuyan sizlerden naçizane ricam bu döneme ait toplayabildiğiniz kadar çok bilgiyi arşivlemeniz. bu dönemin sonunda öyle şeyler olacaktır ki, haklı haksız suçlu suçsuz hepsi birbirine karışacaktır. ortaya yayılan bu pisliği temizleyebilmek için, olayların gerçekte nasıl cereyan ettiğini ispatlayabilmek için bu dönemle ilgili her bilgi parçası çok kıymetli olacaktır.

toplumlar her zaman yaşadıkları korkunç olayları unutma ve örtbas etme eğiliminde olurlar. bunun olmaması için içinde bulunduğumuz çağın en büyük nimeti olan interneti kullanalım ve tarihimizin bu dönemini tüm çıplaklığıyla gözler önüne serelim. gelecek nesillere en azından bu borcumuzu ödeyelim.
  • siyaset gerçekten lağım çukuru gibi bir şey içine düşüpte temiz kalan yok denecek kadar az, en iyisi fazla yaklaşmamak.
hesabın var mı? giriş yap