• tesla sayesinde sözlüğe kapağı atan insan.
  • avant garde (bkz: avantgarde)
  • magic*'te kullanılan "idol" kartıdır, oyun başlamadan açılır ve etkisi oyun boyunca devam eder. hiç 1 türlü yok edilemeyen bu kart global enchantment mantığında çalışır, boyu normal 1 magic kartının yaklaşık olarak 2 katıdır.

official olarak sadece arena turnuvalarında kullanılmasına izin verilir.
  • magic the gathering'de rath cycle in tum legendlarini barindiran seri. gorunu$ olarak bildigimiz magic karti yuzunden cok farkli daha estetik falandir.
  • tutimdir...bi tanedir....
  • finaller arasında bir akşam üstü göl manzaralı günbatımı izlerken elinde kahvesiyle gördügüm, "ara verdim ara, çalışcam ki ben" diyen biri, etrafta bi yerlerde oldugunu bilmek guzel bişi.
  • küçüklüğümden beri tanıdığım ve çok sevdiğim, kendi deyimiyle ve bana göre de öyle olan güzel insan
  • tshirtleriyle beni deli etmiş şahıs. ben de alıcam bi tane takım takım giyicez o olcak. önünde diz çökmüşlüğüm var bu kişinin. 2 yapmak için ama.
  • $u andaki aktifler toplami 600 milyar usd'ye ula$mi$ irice 1 amerikan yatirim grubu.. yatirim fonlari vs. kuran arkada$lardir.
    www.vanguard.com
  • gulumsemesi tum yuzunu kaplayan, kac yasina gelmis olmasina ragmen hala yatagini baskasina yaptirmaya hevesli, cusse olarak kendisinin 1.7 kati falan oldugum halde, hala kafami oksayip ufak cocukmusum gibi "canim canim" yapabilen guzel insan. severim keratayi:)
hesabın var mı? giriş yap