şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vatikan basın ofisinin yalanladığı iddia.
  --- spoiler ---

  chp trabzon milletvekili avukat haluk pekşen, tbmm'ye sunduğu soru önergesinde "vatikan'a papa'yı ziyarete giden erdoğan'ın bu ülkeye yüklü miktarda bağış yapmış ve bu sayede papa ile görüşebilmiştir" iddiasında bulundu. bu iddia ile ilgili olarak bbc türkçe'nin sorularını yanıtlayan vatikan basın ofisi, bağış karşılığı görüşme iddiasını kesin bir dille yalanladı. vatikan sözcü yardımcısı paloma garcia ovejero, bu iddia için "kesinlikle doğru değil. olabilecek en güçlü şekilde yalanlıyoruz" açıklamasında bulundu. vatikan sözcüsü greg burke de iddiayı yalanlayarak "bir devlet lideri papa ile görüşmek isterse papa kendisiyle görüşür" dedi. 'söz konusu olamaz'
  --- spoiler ---
  kaynak: http://www.bbc.com/turkce/haberler-dunya-43009826
 • vatikan'a ya da papaya verilmediyse, o zaman bu 5 milyon usd nerede? kim iç etti o 5 milyonu?
 • ahmet takan'ın mumu yine yatsıya kadar yanmadı. batı'da böyle bir olay olsa gazeteci ertesi gün kalemini kırar ama bay ahmet yine sallamaya devam edecektir buruşturulup atıldığı köşesinden.
 • vay babam vay 5 milyonuda iç etmişler.
 • papalık dediğin mekanizma dünya finans piyasasından haraç kesen, bütün hristiyan devletlerden servet değerinde destek alan, dünyanın en zengin organizasyonu... adamlar 5 milyon doları hergün tuvaletlerini temizlemek için yakıyorlar.

  papanın abd'ye doğrudan söyleyemediği ama israil'in kudüs'ü başkent yapma kararına karşı islamiyetle beraberiz alt mesajını özellikle abd'ye iletebilmesi için son derece bilinçli şekilde hazırlanmış bir organizasyonu bile iç siyaset husumetleri ile açıklamaya çalışan kara cahil gazeteciye acımaktan başka çaremiz kalmaz. bu kadar bariz bir olayı göremeyen, anlayamayan bir adamın gazeteciyim diye çıkıp para kazanıyor olması... çok acayip gerçekten meriç.
 • sonra chp niye kaybediyor. niye ciddiye alınmıyor.
  kardeş kanıt koy ortaya iddia edip çekilme. sonra man adası gibi doğru olduğun konu da da eline koz veriyorsun akpnin, bunlar zaten hep böyledir diye.

  birde, çok sulu bir iddia dünyanın en zengin devleti için bu.
 • vatikanami inanirsin yoksa chp ye mi inanirsin diye dusununce insna ikilimde kalmiyor degil bekleyip asil gercegi ogrenmekte fayda var ama chp yalanci coban oldugu icin.
 • iddia sahiplerini madara edecek yalanlama. götünden kaynak uyduran bir adet gazetecinin, bir adet de siyasetçinin düştüğü gülünç durum.

  (bkz: ahmet takan)
  (bkz: haluk pekşen)
  (bkz: basın etiği)
  (bkz: yalandan kimsenin ölmemesi)
 • vatikan'ın birilerine kapak takması. anlayamadığım olay, ortaya çıkacağını bildiğin halde neden yalan söylersin?