• vsf. glabol sayfasına üye olamıyorum çünkü hangi şifreyi yazdıysam kabul etmiyor. bilgisi olan varsa lütfen yeşillendirebilir mi
  • bugün izmir hollanda randevuları iptal olan ama zahmet edip haber vermeyen kurum.
  • bir süredir istanbul merkezinden kısa dönem fransa randevusu almaya çalısıyorum. ancak neredeyse randevu alması imkansız bir sistemleri mevcut. randevular sınırlı sayıda açılmakla birlikte 30 saniye içinde tükeniyor ki, siz o sırada sizden istenen bilgileri gireceksiniz de ödeme yapacaksınız da zaten siz daha sizden istenen bilgileri girerken randevular tükendi uyarısı veriyor. öte yandan sistemin açılacağı saatler de belli değil bütün gün gözünüzü kırpmadan sitenin başında beklemek zorundasınız. birde anlamadığım en son 24 nisan tarihinde randevular açılmıştı ve daha sonra günde 50 kere kontrol etmeme rağmen açılmadı ve bugün 8 mayısa zıpladıklarını gördüm. aradaki randevular ne zaman açıldı, ne zaman doldu, kimler aldı? özetle bu firmadan randevu alacaklara şimdiden kolaylıklar diliyorum resmen çin işkencesi bu kurum. uçus tarihime 1 bucuk ay süre kalmasına rağmen buradan vaktinde randevu denk getirebileceğime dair umutlarım her geçen gün tükenmekte. sevgili yazarlardan varsa tavsiye bulunabilecek her türlü tavsiyeye açığım.
  • yaklaşık 2 haftadır izmir konsolosluğu için vfs global'den randevu almaya çalışıyorum. ancak ne yaptıysam randevu zamanlarını denk getiremedim. işin aslına indikçe, insanların botlar ve randevuları satın alan acentalar aracılığıyla işleri hallettiğini fark ettim. 24 temmuz'da viyana'ya gitmem gerekiyor ve hala zamanım var, ancak randevu bulmak imkansız gibi görünüyor. umudum giderek azalıyor. bu işin püf noktası var mı acaba? vize almak bir dert, randevu almak başka bir dert. randevular saat kaçta açılıyor? tam o saatte bilgisayar ve telefon başında bekleyip şansımı denemek mantıklı mı sizce? bu konuda bilgisi olanlar bana yardımcı olabilir mi?
  • fransa için vize başvuru randevusunu ankara'dan alabildiğim kuruluş.

merak ettiğim, bulunduğum il olan gaziantep'te vfs şubesi olmasına rağmen başvuruyu ankara'dan almış olmam sorun yaratır mı acaba? fransa'nın nereden vizeye başvurmalıyım bilgi sayfasında okuduklarıma göre ankara da gaziantep de ankara'daki konsolosluğa bağlı gibi görünüyor.

bilgisi olan yeşillendirirse sevinirim teşekkürler.
  • leş gibi internet sayfları var
  • girmiyor, rezalet
  • bulgaristan vizesi (schengen) için başvuru ücretleri artık 25 değil 30 euro olmuştur ve bu bilgi internet sitelerinde de güncellenmemiş. bilgilerinize.

(çok karışık bir internet siteleri var ne nerede belli değil maalesef)
  • finlandiya için kendisiyle çalıştığım firma. başvuralı iki hafta olmak üzere. bakalım ne zaman pasaportunuzu alabilirsiniz diyecekler? ayrıca internet sitesi dendiği gibi rezalet. vize başvurumu online olarak takip edemiyorum.
  • bir vize baronu
hesabın var mı? giriş yap