• 542 arandiginda sesli yanit ile musteri temsilcisine baglanana kadar musteri temsilcisine baglanmak istiyorum derseniz baglanirsiniz. ucuncu soyleyisinizde baglaniyorsunuz.

not : 45 dakikalik bas agrisiyla kazanilan tecrubeyle sabittir.
  • 7008 arandığında direkt müşteri hizmetlisi çıkıyormuş, yarım saatlik "3ü tuşla, 5'i tuşla" saçmalığının sonunda bağlandığım temsilci söyledi. denemedim ama, allah muhtaç etmesin çünkü bi dahaki sefere cinnet geçirebilirim.
  • sanki bağlanınca hangi sorunu çözüyor papağan gibi öğrenmiş 3 5 replik
  • ben hiç kimseye kızmıyorum. vodafone, turkcell ve avea üçü tek firmaymışcasına tekel gibi hareket ediyorlar ve bizim hükümetimiz bunlarla rekabet ve vatandaşı rahatlatması için bir 4. firmayı teşvik etmiyor. meydanı boş bulmuşlar, vatandaşı tavuk gibi yoluyorlar.
  • yok arkadaş yok! 542, 7000, 7008 mümkün değil müşteri temsilcisine bağlanılamıyor.

çıldırdım resmen.. twitter üzerinden yazıyorum biri beni arasın madem diye, buradan yazın sorununuzu diyorlar. niye kardeşim? niye twitter'a yazmak zorundayım ben sorunumu? bir insanla telefonda konuşmak istiyorum, çok mu tuhaf?

daha 2 ay oluyor vodafone'a geçeli. 2 ayda, turkcell'in 20 yılda delirttiğinden daha fazla delirtti.
  • ne kadar ararsam arayayım asla bağlanmıyor. burayı okuyunca fark ettim ki bu durum genel bir sorunmuş.

illa mağduriyet yaratacaklar demek ki.
  • rezalet ötesi durum,daha bir kere bile baglanabilmisligim yok aptal yanimda uygulamaları da sürekli hata veriyor.koskoca operatörsun müşterinin sorununu cozebilecek bi sistemi nasıl beceremezsin aklım almiyor.
  • bu saçma sorunla ben tek mi karşılaşıyorum diyecektim ki benim gibi çok kişi varmis.cin seddini bir şekilde aşarsın ama bu yavşak operatör servisine ulaşamazsın.
  • 542 - 1 - 2 - 7
  • sorun bildirmek için müşteri hizmetlerini aradım.
    "tüm operatörlerimiz şu an diğer müşterilerimizle görüşmektedir lütfen beklemeye devam ediniz" uyarısından başka bir şey söylemiyor. 10 dakika oldu hala açan kimse yok. bekliyorum bakalım ne kadar sürecek? o kadar problemli bir firma ki müşterinin telefonunu açmaya korkuyor.
hesabın var mı? giriş yap