şükela:  tümü | bugün soru sor
 • selim suner ile birlikte pasfotomaç gazetesinin iddaa bültenlerini hazırlayan yeni nesil gazeteci. star gazetesi ekolündendir. türkiye spor yazarları derneği'nin düzenlediği iddaa yarışmasında selim suner ile birlikte birincilik kazanmıştır. bakırköylü ve doğal olarak fenerbahçelidir.
 • sabah gazetesi editörlerinden... güzel bir fenerbahçe sayfası görüyorsanız eğer tepede onun ismi yazar. ayrıca lost'un jacob'uyla akraba olduğu iddia ediliyor...
 • artık sabah gazetesi fenerbahçe muhabiri.

  10 yıla yakın gazetecilik yaşantısında birlikte çalıştığı müdürler yılmaz özdil, iskender baydar, serdar ali çelikler ve emrah kayalıoğlu... fenerbahçe için büyük kazanç, galatasaray için büyük kayıp. çünkü net galatasaraylı olmasını isteyeceğim türden bir fenerbahçeli.

  spor bilgisi tartışılmaz. iddaa istesen, kralını yapar. dilencilik desen, feys'te dön yolundan dilenci'yi beğenenlerden. ama çevresindekilere kıyasla en ayırt edici özelliği, futbol üzerine sağlam bir öngörü yetisine sahip olması.

  ayrıca tip olarak tuna kiremitçi ile 05 edi karışımıdır. evli olması, üzücü tim'e dahil olmasını engellemekte. handikapı 5 metre yanına pas atamayan cana ile hemşehri olması *
 • twitter adresi için; http://twitter.com/#!/albandemir
 • klasik sallayangillerden bir gazeteci.
 • yalamadan duramayan muhabir parçası. aziz bitti, şimdi de aykut’u yalıyor 7/24. mensubu olduğu lağımı düşününce şaşırtmayan.
  (bkz: turkuaz medya)
 • aykut kocamanı övmezse olecek olan sözde muhabir.
  benim bildigim muhabir haber aktarır masallah hem muhabir hem yorumcu hem algıcı.
  ne veriyorlarsa bir fazlasini verelim susun birader.gerci sonucta çalıştığı kanal da a spor fazla söze gerek yok.
 • inşallah fenebahçe şampiyon olur diyen çakma gazeteci. taraftarsan taraftar gibi davran. neymiş fenerbahçe bu kadrosuyla 1 numaralı adaymış. bu fener muhabirleri niye bu kadar kalitesiz oluyor gerçekten çözemedim. hayreti mucip.
 • az önce a haberde beni şoka sokmuş muhabir parçası.
  adam resmen sosyal medyada aykut kocamanı istemeyen taraftarları futbolu bilmemekle suçladı.
  sen kimsin rezil adam muhabirsen bilgi ver yorum yapma.
  taraftar bilecek tabi , senin o beş para etmez gazeteni taraftar para verip alıyor. bu yukardan bakma nedir.
  yok taraftar bulvac yolda görse tanımazmış. sen biliyordun sadece.
  aykut diyen adam futbolla ilgili iş yapmasın.
 • ekürisi (bkz: ahmet selim kul) ile birlikte sosyal medyada anasına karısına kardeşine küfür yemesine rağmen aykut kocaman'ı körce savunan futbol cahili aykutbahçe'li.

  son saçmalığı fenerbahçe sezona aykut'la girerse %90 şampiyon'muş, aykut'la girmezse %20. yeni hoca, kurulacak kadro, yönetim etkisi, taraftar, sinerji hiçbir şey önemli değil, tek kriter aykut kocaman. yok böyle bir kafa. ne alıyorsunuz karşılığında, nasıl böyle oluyorsunuz, sonra nasıl sevdiklerinizin yüzüne bakıyorsunuz acıyorum. en kısa sürede futbol camiasından silinmesi dileğiyle.