• bunu insan diye tanımladığınızda özür dilemeniz gereken 7 milyar kişi var.

edit: bu başlıkta bile örneklerini görebileceğiniz 3-5 milyon hariç.
  • passolig kartı olmadan nasıl sahalara giriş yapıyor henüz çözemedim. zira ayı resmiyle passolig alayım dedim bir türlü resmimi tanımlayamadı.
  • ne yapmaya calistigi belli degildir.kahraman olmaya calistikca ortaliga batirandir...
  • öyle arada sırada -hele de türkiye takımlarının- futbol maçlarını seyreden biri olarak uzun süreden sonra süper kupayı seyredeyim dedim. neden türkiye takımlarının maçlarını hemen hemen hiç seyretmediğimi über itici tavırlarıyla bana hatırlatan bu futbolcu, beni o kadar gerdi ki yanımda olsa ağzına ağzına tuvalet terliğiyle vursam rahatlamam/rahatlamayacağım.

bir de tv'lerdeki futbol yorumcusu kılıklı amigolar, üzerlerindeki sanal formalarıyla erkek erkek konuşmuyor mu!!! allahım beni yanına al lütfen.
  • profesyonel olmaktan çok uzak olan milyon dolarlık eşek.

daha sezon başlamadan mağduriyet diye ağlamaya başladılar sayesinde. ulan sen adamın kafasına atlamasan maçtan sonra açıklama yapmazsan kim sana kalkıp durduk yerde ceza verecek. tutsana ağzını. milyon dolarlar alıyorsun eşek herif, profesyonel ol diye alıyorsun o kadar parayı. git önce sağına atlamasını öğren.

ben şirkette böyle kişisel mallık yapayım direk tekmeyi vururlar. yönetim desen ayrı. balık baştan kokar. kendi şirketlerinizi de böyle amatörce mi yönetiyorsunuz acaba merak ediyorum. milyon dolar zarara uğratıyorsunuz.

3 temmuz şike zamanlarında desteklediğime gittikçe pişman olmaya başladım. ne kadar iğrenç insanlarsınız lan. bunları söylemeyip kayıtsız şartsız yönetimi destekleyen taraftarın da emenike. ülkenin yönetim biçimine bak anlarsın zaten neden böyle olduğunu. aldığınız paradan utanın yetim hakkı var orda. azıcık profesyonel olun gerizekalı herifler.

sarı lacivert: notluyum.
  • an itibariyle açıklanan milli takım aday kadrosuna alınmayan kaleci.
  • belediye zehirlemiştir.
  • imparatordan vetoyu yemiş.
    beter olsun.
  • ergendir. büyük ihtimal milli takıma davet edilmediği için ergen bir açıklama daha yapacaktır.
  • milli takıma davet edilmemesiyle ilgili "bağğğğzı eski galatasaraylı teknik direktörler" tadında bi açıklama yapmaz ise ben de bi şey bilmiyorum.

beter ol volkan.
    hırsından kudur volkan.
hesabın var mı? giriş yap