• helal olsundur ayıya.
  • volkan demirel ve eşinin, soma'daki maden kazasında hayatını kaybedenlerin kredi borcunun büyük kısmını ödemesi olayı. geri kalanını fenerbahçeli futbolcular ödemiş.

http://www.cnnturk.com/…orcunu-volkan-demirel-odedi
  • inanın bana fanatikliğine boyun eğen çoğu kişinin ya yalanlayacağı ya da hoşuna gitmeyeceği gerçek haberdir.
  • volkan demirel'i bundan yıllar önce bir bankaya girerken gördüm ve o andan beri kötü biri olduğunu düşündüm, hal ve tavırları bana bunu düşündürttü her zaman. haberin doğruluğuna ilk anda beni inandıramayan da aynı şekilde kafamda yarattığım volkan demirel imajıydı. anladım ki insanlar yanılır.

volkan'ın yaptığı şu hareket benim gözümden yaş getiriyorsa ben haksızmışım arkadaş. çok özür diliyorum volkan; sana zamanında küfürler ettim, her olayda kötü niyetli olduğunu düşünmeye yatkın biri oldum, ancak şu yardımı yapabilen adam kötü biri olamaz; stresli olur, gergin olur, bunun gibi birçok şey olur ama benim için artık ''kötü'' olamaz.

hakkını helal et.
  • takdir edilmesi gereken davranıştır.

ayrıca dünya alemin kıskandığı akp'nin "yeni türkiye" sinin utancıdır. devletin yapamadığını bir futbolcu yapmıştır; bu ayıp hepinize yeter sayın akp yalakaları.
  • haber şayet doğruysa tebrik ve takdir edilmesi gereken davranış.

ayı da olsa insan, insandır.
  • soma için yardım maçı düzenleyip kazanılan parayı cebe indiren kulübün taraftarları bu adama milli maçta durduk yere küfür ededursun insanlık nasıl olur herkese göstermiştir.

o küfürleri edenler utanmaz sıkılmaz ayrı konu ama ille küfür edesi varsa bu paraları cebe kim indirmiş birazda onlara küfretsinler.
  • volkan bir futbolcu, 1 milyon liralik reklam yapmasinin hicbir finansal manasi yok kendi adina. reklam yapinca daha cok eldiven satmiyor demirel markasiyla.

reklam falan bunlar bos muhabbet. helal olsun volkan'a.
  • helal olsun adama. ellerine sağlık kaptan. bu konuyu kendisinin hiç bir yerde dillendirmemiş olması da ayrıca bir büyüklük. tekrar helal olsun.
    sahadaki hallerine bakıp yanlış tanımışız seni. adammışsın da biz bilememişiz.

not: siyah-beyaz spor
hesabın var mı? giriş yap