• en az votka domates (suyu) kadar hoplatici bir karisim. maceraci bir gurme isen tatmadan gecme derim biladerim.
    akabinde votka tursu gelir ki, onlarin izdivaci bambaska bir alem.
  • rakıyı şalgamla içenlere nasıl karşı çıkıp "manyak mısınız lan siz rakıyı bozuyorsunuz" diyorsam, votka şalgam içenleri de o oranda bağrıma basıyorum. ilk kim denedi, kim icat etti bilemem ama, mikemmel.
  • evde sadece şalgam suyu bulabildiğim için az önce denemek durumda kaldığım karışım. değişik bir deneyim...
  • (bkz: düşünüyorum öyleyse varım)
    1 saat önce vodka ile karıştıracak sadece şalgam buldum ve denedim sonuç mu en az lost kadar güzel .
    ama bitime yakın midenizi bulandırmaya başlıyor ee lost da bozmuştu olacak o kadar ..
  • votka illetini en içilebilir kılan içecek. asla doğanay ile denemeyin.
  • ben de evde votkaya katacak bir şey yokken dolapta duran şalgamı gözüme kestirip denedim ve baya güzel oldu.

ilk kez denediğim için sözlüğe sorasım geldi ve evet başlığı varmış.

bir dahaki sefere acılı şalgamla deneyeceğim. sevdim ben bunu.
  • ruslarda salgama tad olarak benzer kvass denen bir icecek var zaten. olayin ruhuna ters degil bu durum. henuz denemedim ama bloodymary'den hazetmeyen biri olarak pek icilesi durmuyor.
  • rus kahvaltısı denen votka-turşu-sigara neyse şalgam da gayet oluru olan bir karışımdır. denemeden yargılamayınız, gerçekten dert unutturucu .
hesabın var mı? giriş yap