şükela:  tümü | bugün
 • besin takviyeleriyle birinci devrim ve steroidlerle yaşanan ikinci devrimi hemen fark edeceksiniz. birden bire tanrı heykellerinden daha mükemmel vücutlar ortaya çıkıyor. kimyanın gücü.

  https://youtu.be/ey9qymlzbfi
 • arnold'un olduğu dönem golden age, günümüz ise modern age'dir. farkı ise, o zaman steroid kullanımı yoktur, arnold'un döneminde yavaş yavaş ortaya çıkmış, arnold da zaten kullandığını itiraf etmiştir. zatwn o zamanlar yasak falan da değildi. bugün ise, sözde yasak, özde en işi bilen çakal uzmanların kontrolünde, ne kasar steroid, ne kadar su, ne kadar protein, ne kadar yağ, hepsi de birbiriyle sihirli ölçü hesaplarıyla alınıyor. ortaya çıkanlar ise ronnie coleman, ne bileyim brandon curry falan işte.
 • üçgendi, beşgen mi oldu diye merak ettirendir.
  streoidleri biz hastalara verirken 40 kere düşünürken, vücudu yapmak için kullanılmakta. fizyolojiyi , farmakolojiyi bilseler cesaret edemeyecek olanların cahil cesareti.
  vücut geliştirme anlayışı yıllar içinde değişmekte, umarım zararlı etkilerin çıktığı bunca örnekten ders alınır da, anlayış olumlu yönde gelişir.
  dengeli, düzenli beslenin. sporumuzu düzenli ve insan yapın. geometrik şeklinize garanti veremem bilmem ama sağlıklı olacağınıza garanti veririm.