• iki kişilik bir grubun yönettiği azimli bir site.
  • bilgisayarıma format atarken çok işime yarayan harika bir site.
  • bir program araştırırken denk geldiğim, sağından solundan reklam çıkmayan, sağlam iş yapan şahane site.

bu tür sitelerde indirme linkinin içine 85 tane reklam yerleştirip ona tıkla, bunu aç, oraya domal, buna ellet diyerek indirme linkine ulaşmaya çalışıyorsun. sonunda usanıp -yeter be amk linkinin de senin de- deyu kapatıp çıkıyorsun. bunlarda öyle bi durum yok usta. linke tıkla ve indir bu kadar.

çok samimi bir şekilde söylüyorum, çalışıyor olsaydım 2-3 ayda bir bu adamlara üç-beş bir şeyler gönderir destek olurdum. öylesine kaliteli iş yapıyorlar.

büyüksünüz, var olun !
  • hakkında neden bu kadar az entrynini girildiğini oldukça merak ettiğim site.

ben ki kendimi bildim bileli aradığım her türlü programa *, * filme, belgesele, görsel/işitsel eğitim dosyalarına... vs en zorlanmadan ulaştığım; basit, temiz, reklamsız * arayüzüyle beni cezbeden bu mükemmel sitenin müdavimiyim.
    donanım, yazılım ve daha bir çok teknik konuda yardıma ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

(bkz: tadından yenmez)
  • asc timetables indirip trojan yediğini iddia eden kişi için warezturkey yöneticisi arkadaşın mesajını aynen iletiyorum;
    :::::::::::
    selam
    ilgili arkadaş (muhtemelen eğitimci);
    https://www.warezturkey.org/…47-asc-timetables.html

linkte yer alan uygulamadan nasıl trojan bulaştırdığını videolu olarak ispat etsin zararını ben tanzim ederim.

yapman gereken çok basit. sanal bir makine kur ve ilgili linkten programı indir, kur, trojan nasıl bulaşıyor bize göster. biz de zararını fazlası ile tanzim edelim. tabi bunların hepsini video ile kayıt altına al. sanal makine içini kayıt etmeyi biliyorsundur diye düşünüyorum.

bilgisayarına nereden zararlı bulaştırdığını bilmediğini garanti ederim. muhtemelen indirme linklerinde yer alan download türü butonlara tıklayıp yükledi ve üstüne kurmaya kalktı (senelerdir uyarırız). benim birine trojan bulaştırmam için herhangi bir dosyayı indirtmeme de ayrıca gerek yok. ilgili program eğitimcilerin sıklıkla tercih ettiği, bizim de oldukça dikkat ettiğimiz bir yazılım.

son olarak ilgili konudan bağımsız herhangi bir içeriği indirip o şekilde zararlı bulaştırsın (rar içerisinde yer alan dosyadan) siteyi kapatır gideriz.

sevgiler
    teoman
    :::::::::::

benim yorumum
    ilgili içeriği test ettim ve sonuç;
    https://i.imgur.com/5qwkfnr.png

trojanın gelmesini bekliyorum. (la yok temiz dosya. nisan ayında paylaşılan içerikte kelek olsa orayı yıkarlar. tıkladığınız, indirdiğiniz dosyalara dikkat edin. aha bunun gibi ne indirdiğinden bi haber tipler var.)

::::::::::::
    kullan at mail ile üye olmaya kalkan arkadaşlara;
    1 - üye olma kuralları
    1-1 lütfen argo, sanane/banene türü kullanıcı adları almayınız. süresiz banlanırsınız.
    1-2 lütfen kullan at, geçici ve türevi mailler kullanmayınız, sistem filtresine takılır, süresiz banlanırsınız. insanlardan e-mail aktivasyonu istememizin tek nedeni kayıt işleminin doğruluğu. spam günümüzün en büyük sorunudur. web sitelerimiz de spam'dan nasibini almaktadır. o nedenle güvenlik kodları veya bu tip istekler var. diğer yandan bir süre sonra siteye sadece e-mail adresi ile giriş yapılabiliyor olacak.

2 tane sikik kuralı okumayan üye olmasın zaten. konu sorunlu değilse linkler herkese açıktır.

illegal sitedir.
  • tüm paylaşımlarında virus varmışmışmış denilen site.

crack ile virusu ayıramayanlar bu siteyi kullanmasın zaten.
  • bunlara yapılan güzellemeler, çaldığı malı satan hırsıza "ne kadar güzel ürünler çalıp getirip bize satıyorsun" demeye benzer.

tamam hepimiz bazen warez program kullanıyoruz ama gözünüzü seveyim bunun doğru olmadığını bilin. bu ne lan, hırsıza bi paragraf övgü düzmüş adam.
  • rarlab.net'ten rar indirmeyi bilmeyenlerin kullanmaması gereken güzide sitelerden biridir. yıllardır bu siteyi takip eden biri olarak ben öyle bir olay daha görmedim.

winrar konusu;
    https://www.warezturkey.org/…l-32-64-bit-indir.html

hep sfx arşiv olarak verilmiş, hikaye sıkıyor.

her şeyden önce yaptıkları iş illegaldir. bu vatandaşları çoook uzun yıllardır takip ederim. bu arkadaşların sitesinde;
    - reklam yoktur
    - bağış kabul etmezler

ben bildim bileli böyle olmuştur. yani bu vatandaşlara destek olma şansın zaten yok.

şimdi burada supremacy diye bir eleman var, bu eleman;
    - datalife engine gibi güzide bir yazılımı türkçe'ye kazandırmıştır
    - benim ilk bildiğim msdn tabanlı (el değmemiş microsoft iso dosyaları) dosyaları bu eleman vermeye başlamıştır (xp dönemlerinden söz ediyoruz, eski bir site burası)
    - yıllardır düzenli olarak güncelleme entegreli windows 7 paylaşımları yapar (kendi çalışmaları)
    - 500 mb altı her dosya için yıllardır zippyshare verir
    - kimse kullanmazken debridlerde çevirmek için uploaded verir (uploaded hemen hemen her debrid sitesinde çalışır)

crack grubu değiller (2 kişiler), var olanı derler ve paylaşırlar. şu an türkiye'de crackli, kürekli ne kadar site varsa bu adamları örnek almıştır. işi bilen o izleri görür. bunlar kadar eskisi bildiğim kadarı ile yok. (mayonez vardı ancak orası yıllar önce yalan oldu)

bu adamların sevilme nedeni dürüst olmaları. paylaşımlarında kelek çıkmaması. mesela benim bir kaç girdime bakarsanız exe reklamlarına atıfta bulunduğun çakal siteler var (botnet besleyiciler). bu ve benzer tehlikeleri taaa 2015'ten uyaran adamlar bunlar;
    https://www.warezturkey.org/…mlarinin-riskleri.html

tek gelir kalemleri turbobittir. dosyalarını ana host turbobit, alternatif olarak uploaded (debridciler için), uptobox (ücretsiz indirmeler için) sitelerine yüklerler. 500 mb altı dosyalarda zippyshare görürsünüz.

işleri bilen biri olarak turbobit para getirmez. o site hanginizde olsa reklam ile anasını ağlatırsınız. adamlarda 0 reklam, warez içerik için 0 reklam. alexa verileri ile türkiye'de en çok ziyaret edilen 500 site içerisinde ve yıllardır.

velhasıl illegal siteyi övmeyelim ancak bu botnet işlerine, crackli şeylerden gelen zararlılara bakarsanız bu adamlar önemli kardeşim. bu işleri tamamen yok edebilene kadar var olmalarını dilerim.
  • önemli bir site
  • toplum yararına hizmet eden bir site.
hesabın var mı? giriş yap