• ankara'da konutkent ve yaşamkent arasına şu sıralar yapılan, 3 tane kuleden oluşan, üstünün rezidans ve ofis, altının avm olarak kullanılacağını düşündüğüm, ankara'nın yeni nesil moda yapılarından sonuncusu. her yerde billboardlara reklam falan vermişler. kim alıyor lan bu rezidansları?

http://www.westgate.com.tr/
  • kesinlikle büyük bir ihtiyacı kapayacaktır. bölgede avm yapmak kimin aklına geldiyse ellerinden öpmek gerekir. daha önce kimsenin aklına gelmemişti. orijinal bir proje. ben olsam hemen karşı kaldırıma bir tane south gate açardım. ona da ihtiyaç var. bölge aç böyle şeylere.
  • 126.000 metrekarelik inşaat alana sahip eylül 2015 de bitmesi planlanan rezidans projesidir.
    3 kuleden oluşmaktadır. 03/07/2015 tarihi itibariyle en ucuz 1+0 fiyatı kdv dahil 200.000 tl'dir.
  • geçen gün uğradığım hakikaten de ankaranın en iyi projelerinden biri olmuş çalışma
  • asansör işini artık halletmesi gereken yer. bide giriş buzhane gibi amk bi ısıtın orayı götümüz donuyor.
  • 30 metrekare stüdyo daireye 380 lira ısınma parası gelen residence. 240 da aidat. 620. ulan o parayı kira diye veren var be. neyse kirasıyla beraber her ay 2000 lira ellerimden öpüyor. iyi siktiniz tebrikler. avm, spor salonu, havuz dediniz onlar da yalan oldu. ee yakında behlül kaçar ben söyliim.
  • fetö ayağına sakinlerini iyi sikmiş projedir. daireler milyon lira ama binaların altı inşaat.
  • 1 yilin sonunda izlenimlerim;

- avm falan olayi uzadi ama sanirim bu ara hizlandiriyorlar bir seyler yapacaklar gibi.
    - diger fasilitelerin sorunlari cozuldu gibi. asansore laf etmistim daha once, su an problem yok. giris cikis vs toparlandi. bir seyler ariza yaparsa arayinca gelip ilgileniyorlar.
    - fiyat / performans olarak bolgede baya basarili. biz 1+1 ofis kullaniyoruz, ikinci bir ofis ihtiyacimiz oldu, cevreyi de arastirdim biraz, en mantiklisi west gate gibi gorunuyor yine.
    - daire guzel isiniyor, isinma 300 civari geliyordu kara kis aylarinda, bu sene ne olacak gorecegiz ama normal. her yerde bu civarda maliyetler.

kiraya cikmak icin gayet uygun mekan bence.
  • bu siteye taşınmayı düşünenlerin dikkatine. şu anda burada kiracı olarak oturup taşınmayı planlayan bir arkadaş evi boşaltacak. eşyalarını da götürmek istemiyor. isterseniz siz eşyaları satın alıp evi ev sahibinden eşyasız olarak kiralarsınız, isterseniz ev sahibi eşyaları satın alır ve siz evi ev sahibinden eşyalı olarak kiralarsınız. kendisiyle konuşmanızı sağlarım. yeşillendirebilirsiniz.
  • hakkında yıkım kararı verilmiş konut projesidir. bir çok banka kredi vermemekte olup eksperler değer olarak sıfır lira değer biçmektedir. uyanıklar satarak kaçmaya çalışmaktadır.
hesabın var mı? giriş yap