• insanın annesi olunca yapamadığı hede.
  • halbuki whatsapp'ın "durum" kısmına durum değil gergedan atmalıydı. çok ilginç insanlar var.

tanım: mal beyanı.
  • başlığı görene kadar whatsapp'ta böyle bir özellik olduğunu bile unutmuşum. demek başlık sahibi ikide bir durum kısmına girip insanlar ne paylaşmış diye bakıyorsa..

bu özelliğin var olma sebebinin kendisi olduğunun farkında değil. çünkü whatsapp durum yokken kimse whatsappta hikaye atalım diye bir talepte bulunmamıştı ama adamlar senin gibi cinslerin ciğerini bildiğinden bu işin alıcısı olduğunu tespit etmiş ve koymuş ki sistem çalışıyor.
  • instagram'dan story atanı silmeyenlerin yaptığı aktivite.
  • insanların ne çok kriterleri var..
  • instagram'a hikaye atmakla whatsapp' a atmak arasında ne fark var?
    ikisi de tanıdığın kişilere bir şeyleri gösterme, duyurma, paylaşma çabası değil mi?
    ne oluyor da bunu whatsapp'tan yapınca cahil olunuyor?
    gerçekten ilginç bir düşünce.
    uygulama böyle bir özellik koymuş isteyen kullanır, isteyen kullanmaz. bunun eğitimle ne alakası var mesela?
    neden bu kadar takılıyorsunuz böyle basit şeylere, anlaması güç.
  • ınstagram,a story atmakla whatsapp,a story atmanın arasındaki fark nedir anlamadım.
  • belki de aynı listedeyiz bilemiyorum, ancak beni silebilirsin. canım sıkıldıkça durum atarım.
  • fikir beyanıdır. herkesin bir fikri var durur icerisinde sonuçta.

story yi instagramdan baska yere atmayın... hayatınızı instagram dışında yaşamayın. ınstagram dm dışında kimseyle görüşmeyin, görüşeni küçümseyin..

ınstagram ohhh yeeaaahh demiş miydim?
hesabın var mı? giriş yap