• bugün ilk kez şahit olduğum davet şekli. ekteki görüntüde düğün davetiyesi olan, gayet fonksiyonel, maddi külfeti olmayan bir uygulama.
  • samimiyetsizlik göstergesi. yaptırdıysan bi davetiye ya postayla gönder ya da hiç yaptırma ara davet et. bunu yapan da insanın 20 yıllık dostu olunca ayrı bi koyuyor tabi. neyse yeni moda bu olsa gerek. alışmak lazım.

(bkz: buralar hep entry dolacak)
  • ınstagram'da ortaya davetiye koymak tarzı bir benzeri de vardır bunun. hatta beteri. sembolik de olsa şahsa gönderme olayı da kalkıyor toptan ortadan, "gören görsün, gelen gelsin" gibi bir özgüven.
  • "ok." cevabını "uğrarız" olarak beklemesi normal olan insanların başvurduğu yöntem. hani daha büyüyememiş ama evlenebiliyor-kadir kıymet bilmez-aman gelmeseler kişi masrafından kurtuluruz zihniyeti. falan...
  • gecen biri yolladi aynen bu sekilde. adam davetiyenin fotograsini cekmis ve yollamis. once biraz sasirdim ve kizdim ama sonra dusundum ve dedim ki kendi kendime lan devir degisti adam yollamis iste en hizli sekilde ne bok atiyorsun.

sonra sagolasin kardesim deyip kendisine su fotografi yolladim. hadi allah kabul etsin.
  • düğün hediyesi olarak candy crushda can falan göndermeyi düşündüğüm olaydır.
  • whatsapptan bir çeyrek fotoğrafıyla yanıtlanır.
  • mız mız insanlara yapılmaması gereken davettir. geniş halden anlayan dostlarınıza bu şekilde gönderiniz.
  • düğüne gitmeyince de neden gelmedin çok kırıldım diyecek kadarda yüzsüzlerdir
  • düğün esnasında sıra altın takmaya gelince dili olabildiğince dışarı çıkartıp sağa sola doğru kaykılarak kendilerine wazzzaaaapppp diye bağırılması gereken sevgi kelebekleridir.
hesabın var mı? giriş yap