• jealousy ve evergreen şarkıları dinlenmeye değer pop-idol yarışmasının 2002 birincisi kişidir.
  • kim olduğunu bilmediğim ve başlığı altında yazılan olumsuz şeyleri okuyunca azıcık şaşırdığım şarkıcı.

coverlayarak içine ettiği şarkıları bilmiyorum, dinlemedim. tipini bilmiyorum. hatta söylediğini düşündüğüm şarkıyı söylediğinden emin bile değilim şu an.

yalnız elimde şöyle bir şey var: will young - your love is king ve bence gayet güzel bir şarkı/yorum. zannımca bir şans verilebilir. afiyet olsun.
  • usul usul sarkilarini yazip yorumlayan ingiliz sanatci.

usulca dinlenilesi

who am i?

i wouldn't be myself at all, at all~
  • başıma bir şey gelmeyecekse sesine de coverlardan oluşan son çıkardığı albümüne* de hayran kaldığımı söylemek istediğim şarkıcı. pek güzel, içli bir sesi var bu beyefendinin. sesiyle uzaklara daldırıp daldırıp çıkartmamaya yemin etmişçesine söylüyor bir de. hele ki bat for lashes'ın daniel'ını öyle tatlı çığırıyor ki insan dinlemeye doyamaz hale geliyor. ha bire harlıyor ateşi efenim, durduramıyoruz.
  • sesi, tonu çok güzel adamın. ilginç bir şekilde huzur veriyor. ninni etkisi yaratıyor bünyemde.
hesabın var mı? giriş yap