• (bkz: shubuo)*
  • (bkz: 9999999 in 1)
  • 2 milyon 97 bin 151 paket seçeneği sunduklarını iddia eden avea nın yeni gençlik şeysi. allah aşkına birisi açıklasın nasıl buldular bu 2 milyon paket seçeneğini. permütasyon mu kombinasyon mu ne b*k la bu?
  • ne olduğunu bilmiyorum ama okan bayülgen'in seslendirdiği reklamını komik buldum. aşağı yukarı şöyle bir şey:
    "gençler zamanlarının %30'unu uykuya, %30'unu internete, %20'sini sinemaya, gezmeye, %20'sini sohbete ayırıyor. toplamı %100 yaptı değil mi? peki okula kim gidiyor?"
  • 2 milyon seçeneği ile kafa karıştıran kampanya

mobil giriyorum sürekli ekrana geliyor nasıl kapatılır birisi help me
  • şu anda entry'leri okumama fırsat vermeyen avea'nın yeni icadı.telefondan hiç bir şey okuyamaz oldum.her 30 saniyede bir ekranda görünmesi ilgiyi artırmaktan çok kendilerine edilebilecek küfür katsayısını artıracaktır.
  • yılların avealısıyım böyle salaklık görmedim... nedir diye internet sitesinden incelemeye çalışıyorum ısrarla üye ol diyor üye olmasam ne olduğu hakkında bir bilgi sahibi olamayacağım kesinlik kazandı... allah ını seven izahat getirsin nedir! parası nedir diye.
  • sürekli açılıp duran reklamıyla telefonda ekşi sözlük okumayı işkence haline getirmiş, avea'dan nefret ettirmiş kampanya.

hadi düz mantıkla diyelim ki sedet yönetimi aldığı yüksek reklam ücreti yüzünden böyle bir şeyi kabul etti onu anladık da, peki reklamcılar ya da avea hangi düşünceyle bu kadar rahatsız edici ve kendinden nefret ettiren bir uygulamaya onay verdi? düşünce "reklamın iyisi kötüsü olmaz, daha çok insana ulaşalım" ise evet bir şekilde kampanyayı görmemi sağladınız. hatta reklamdan duymuş olduğum rahatsızlığı buraya yazarak, başlığı canlı tuttuğuma göre istemeden size yardımcı oldum belki ama insanların da tamamı gerizekalı değil. kendilerini bu kadar rahatsız eden ve kullanıcı dostu olmayan bir şeyi satın almaz, en azından ben satın almam.

sonuç olarak sedet yönetimi ve avea, size laflar hazırladım:

(bkz: siktin sözlük zevkimi eyledin viran)
  • telefondan sozluk okutmayan reklami olan hede, kufretmekten merak edip ne olduguna bakmak icin tiklamadim bile.
  • avea'nin surreel reklamlarina birine sahip olan bi sey. bi sey diyorum cunku kac sefer denk gelmeme ragmen ne skime derman oldugunu anlamadim.

sevgili avea pazarlama departmani, hakkinizda yazilanlari okudum, bence problem bende degil sizde.
hesabın var mı? giriş yap