• sözlük başlıklarında kendini gösteren yeni oluşumlardan birisidir. ben buna ait reklamı en son madrid'deki patlamalar başlığında gördüm mesela.
  • wat işlerinden en iyisi olan garsonluk yapılarak günde minimum 100 dolar kazanılıp wat parasının tamamı çıkarıldıktan sonra ortamlar gezilebilir newyorka gidip bir senelik alışveriş yapılabilir,amerikan rüyası bizzat yaşanabilir.tecrübeyle sabittir..
  • vize görüşmesine 2.00 altında not ortalamasıyle gidilmemesi tavsiye edilen seyehat türü.
  • eğitim kredisi ile gitmenin çok mantıklı olduğu fakat orada size yapılan bir şeye karşı verebileceğiniz tepki sonucu kredinin elinizde patlaması olasılığının bulunduğu gittim,gördüm,eğlendim hadisesi...
  • bi arkadasımın pizza servisi yaparak bahsisler dahil 10000$ yapma imkanına sahip oldugu aktivite.herkes bu kadar sanslı olmuyo ama insanı gaza getirmiyo degil.
  • tüm ülkelerdeki council organizatör şirketleri için:
    (bkz: http://www.councilexchanges.org/…/wat_usa/index.asp)
  • 2004 yılında kabul edilen kanuna göre,bu programda işveren fazla mesai yapmanız durumunda artık normal saat ücretinden daha fazla ücret ödemekle yükümlü değildir. ne var ki caanım türk şirketleri dağıttıkları broşürlerde bundan bahsetmemektedir. ya kanundan haberleri yoktur ya da söylemek istememektedirler. bunu öğrenmek için illa ki yurt dışındaki bir şerketle temasa geçmek gerekiyor. bu demek oluyor ki tam profesyonel olarak çalışan bir şirket yok türkiyede.
  • (bkz: alaska)
  • seni görünce gözlerim dolar, gezer dururum koyboyun diyarında temalı bir macera ve o maceraynan dolu amerika, bilibinliler, türkler, katolik ailelerin yoksul çocukları, bud light, ucuz benzin, road trip, inn, çok aktarmalı ucuz uçak bileti, eksik bilgilendirici acentalar, country, yalnizlik, dostluk, internetli kütüphaneleri, wal mart, ucuz pizza, poor boy's lunch, şehir içi beleş telefon konuşmasi, dr pepper, rodeo öncesi sonrası ve perde arkası.
hesabın var mı? giriş yap