• showmax kanalında tekrarları verilen dizi. hatta sanırım bu üçüncü tur. dizi başlıyor ilk bölümden, arka arkaya birkaç bölüm yayınlıyorlar, sonra son bölüm oluyor, herkes hatıra fotoğrafı için toplanıyor, dizi bitiyor. eylül ve fırat evlenmiş, çocukları var, eylülün annesi bulunmuş, aslı kaderiyle barışmış vs. ertesi günkü bölümde eylül tekrar işe başlıyor, fırat ve nazlı'yla tanışıyor falan. bu şekilde 3. tur oldu, ben de bir mal olarak oturup izliyorum. o değil de mütemadiyen izlemediğim bölümlerle karşılaşıyorum, aralara yenileri mi ekliyorlar anlamadım.
  • hizmetçilerinin girdikleri iddiada birbilerine son model cep telefonu,lap top gibi şeyler alabilecek kdr zengin oldukları dizi
  • tamer karadağlı kişisinin, işyerindeki masasının üzerinde duran çocuklarının fotoğraflarını göremediği dizidir bu, çünkü dizmiş sıra sıra çerçeveleri ama fotoğraflar kameraya yani bize dönük duruyor. adam masaya her oturduğunda biz tamer+ 4 veledini görüyoruz.
  • bi tuhaf dizi.

o değil de, ulan o kadar bölüm çekildi; bir dizide hiç mi ilerleme kaydedilmez be arkadaş, anlamıyorum ki? ne zaman rastlasam o işte fırat ın yanında çalışan adını hatırlamadığım hatunun böyle pırt yapsan ağlayacak hali ve takındığı o irrite eden bakışlar, azra akın kızımızın oynadığı karakterin "iyi kız gülümsemesi" ve fırat adlı karakterin de diğer hatun yerine azra'yı seçmeye ve bunu hatuna anlatmaya/sezdirmeye çalışırken yaşadığı kabızlık.

olmaz bu kadar arkadaş. senaryo ekibi, yalvarırım aklınızı başınıza devşirin, bakın bi örnek alın ikinci bahar ya da hırsız polis' e falan. rica ediyorum. olmuyor ama. bak hala duruyo.
  • cine 5 de tekrarı verılen dizi. saat 6 gibi uyandım baktım tv açık . kanalları gezerken bi baktım en yakın arkadasımla her hafta bu hafta birleşecekler mi acaba diye salak salak yeni bölümünü beklediğimiz dizi. diziden çok arkadaşımı özlediğimi fark ettim uyku sersemi. acaba şimdi arasam yüreğine iner mi diye düşündüm. mantıklı gelmedi. telefon etmeyi öğleden sonraya bıraktım .
  • neseli gunler uyarlamasi, insan senaryoda tuna kiremitcinin adini gorunce nedense ozgun bir sey bekliyor ama... evin kucuk kizini oynayan velet amerikada falan olsaymis en kral korku filmi oyuncusu olurmus kanaatimce, saka gibi, bakinca korkuyor insan. bir de tamer karadagli'nin oyunculugundan bir halt olamayacagini anlamis olduk diziyle birlikte, zira kendileri belli ki baska rol kesemiyor, her senaryoda ayni adam... olmamis, olmamis, olmamis...
  • ilk bolumunu yarim yamalak seyrettim, bir daha da firsat bulamadim, ancak tanitimlarini defalarca gordum, asagida yazacaklarimla hikayesi tam tutuyor mu bilmiyorum ama genel bir gidis var sanki. zaten bu diziyi ornek vererek yazmama ragmen aslinda soyleyecegim tum dizilere. yahu bir kere de bas erkek kahraman eve sonradan gelen yada cok farkli bir ortamdan gelen kisilere birden asik olmasin. kendi devam eden iliskisini, arkadasligini, evliligini surdursun. bir kere de bu kiza gayet profesyonelce ama iyi niyetle yaklassin. hatta bu kizin sevdigiyle olan dugununu falan ustune alsin. dunya ahret bacisi yapsin. biz de boylece iki ayri ayri ask hikayesi seyredelim, helal olsun adama bak kiza babalik, abilik etti diyelim. nedir bu kardesim, hic birinizin dogru duzgun iliskisi yok muydu da her hayatiniza yeni gelen saf cicegi koklamak, onu evinizin kadini yapmak istiyorsunuz.
  • klişeden klişeye koşan, geçen sezon fırat'ın peşinde eylül'le uğraşan aslı, bu sezon eylül'ün peşinde fırat'la uğraşan erol'la izleyiciyi oyalayan dizi. ayrıca şunu da anlamış bulunuyoruz ki istanbulda bi gece kulübü ortaklarını ve hatta halkla ilişkiler müdürünü bile havuzlu 3 katlı ev, hatta nerdeyse malikane, sahibi yapmaktadır.
  • natalia oreiro nun iki dizisinin karışımını andıran dizi.(bkz: vahşi güzel).(bkz: kaçak kız)
  • hiç ummadığım halde gayet iyi bulduğum dizi.çok eleştirilse de tamer karadağlı iyi bir oyunculuk sergiliyor.ama bence dizinin en iyi oyuncusu tamer karadağlının küçük oğlunu oynayan adını bilmediğim çocuk.
hesabın var mı? giriş yap