• <camin surucu koltuguna yakin tarafindaki kagit>
    hatali parketmissiniz, diger uctaki kagidi okur musunuz?

<diger uctaki kagit>
    aha, bi daha yaparsan boyle domaltip s*kerim seni..
  • 1.
    kocacim kotu parketmissin yine.
    aksam gelirken bal ile $okella almayi unutma e mi?
    toto$um benim :)
    - karin, binnaz..

2.
    toto$ agabey,
    ben bal ilen $okellayi hazirladim, aksam gelince al dukkandan. ehue..
    allah kuvvet versin..
    - bakkal recep..

3.
    naber lam toto$! ehuehuve..
    aksama mac seyretmeye gelmezsin heralde sen..
    afiyet olsun, yengeye hurmetler..
    - kaaveden necati..

4.
    ya namik bey,
    bizim bey'le de bir konussaniz..
    yani yillardir bali sadece kahvalti ad yiyorum, icim baydi yani..
    - 6 numaradan selin..

5.
    lam toto$ namik, yaptigin is mi senin simdi?
    senin yuzunden aksam killi cezerye yicem,
    allah belani versin!
    - 6 numaradan faruk..

6.
    namik cek arabani suradan,
    salak gibi entry kasiyorum senin yuzunden..
    - mak100
  • <beyaz kagit>
    buraya parketmemeniz gerekliydi, trafigi aksattiniz ve ayrica dukkanima mal getiren kamyonun da mal bosaltmasina engel oldunuz.
    eger hatanizi kabul ediyorsaniz mavi kagidi, etmiyorsaniz sari kagidi okuyunuz.

<mavi kagit>
    olmasin bir daha!

<sari kagit>
    çük gibi parketmissin hala da konusuyosun lavuk!
    bir daha yap bakalim ben o arabayi ciziyor muyum cizmiyor muyum..
    bak halen duruyo, sigigit!
  • geçen gün arabamda bulduğum notta mesela "(bkz: arabayı yanlış parketmek) (bkz: yanlış parkeden araba yüzünden mahsur kalmak)(bkz: arabayı yanlış parkeden insan modeli)" yazıyordu. notu yazan bir sözlük yazarı olsa gerek. buradan özür diliyorum şimdi kendisinden.
  • arabanın dışında
    "yanlış parketmişsiniz lütfen düzeltir misiniz sabah çıkamıyoruz"
    arabanın içinde
    "şaka len şaka heh heh .. gayet güzel parketmişin aferin yannız teybi aldım ben yengeye selamlar"
  • geçen gün sileceklerin arasında özel bir sürücü kursuna ait kartvizit buldum, sanırsam bir şeyler demek istedi ve büyük bir ihtimalle sözlükçüydü ve artık kısa cümleler kurmak istiyordu..
  • annemin kağıdın üstüne "siz bir eşeksiniz" yazarak gerçekleştirdiği eylem.
  • vaktin birinde kendimize ait,betonu bile tarafımızdan atılmış park yerimize utanmadan parketmiş bir bayan sürücünün , önüne parketmemiz sonucu bizim arabamıza yaptığı eylemdir. cama bırakılan notta "sizin arabanızyüzünden arabamla çıkamadım,taksiye binmek zorunda kaldım" yazmıştır. biz de kendisinin camına bıraktığımız notta "bir daha arabanızı buraya bırakmayınız, yoksa yeni bir araba alana kadar taksiye binmek zorunda kalacaksınız" diye yanıt vermiştik ve sürücü uyarımızı ciddiye almıştı
  • ankara boğaz sokakta yürürken garaj girişine park eden bir aracın camında 70 x 100 ebatlarında bir kartonda (masraftanda kaçınmamış adam, bırakın üşenmeyi) dana ebatlarında şöyle yazmaktaydı:

"ben bir hayvanım.. üç kuruş park parası vermemek için insanların garajının önünü kapatırım!!"
  • yurtdışında, oturduğumuz apartmanın otoparkının girişinde sadece apartman sakinleri içindir yazılı bir tabela vardı. orada park yerinin etrafında çit, bariyer vs. yok. apartmanda oturanların da araç etiketleri var, dolayısıyla yabancı biri park edince belli oluyor. baktık yabancıların park etmesiyle başa çıkamıyoruz, yönetici arkadaş bir toplantı yaptı. tüm daire sakinlerine fosforlu renklerde, arkası yapışkanlı a4 kağıtlar dagıttı. üzerinde otoparka parketmemeleri gerektiği halde parkettikleri için kınandıkları kısa bir yazı var. bunu tam şöförün göz hizasına gelecek şekilde yabancı aracın ön camına yapıştırın dedi. aracı kullanabilmek için mutlaka kağıdı kazıması gerekecek. böyle organize bir çalışmamız da olmuştu.
hesabın var mı? giriş yap