• başkasının malına o ya da bu sebeple zarar verilmesi çok doğru değil. avmlerde böyle parklar zaten oluyor ki parktan zaten araç çıkmış gidiyorsun, dönüp silecek kırmak çok doğru değil.
  • adama kızamıyorum da.. avm de çapraz park edip lüzumsuz yer işgal edenlere bende gıcık oluyorum. ama aracın ne suçu var deyip dokunmuyorum..
  • bir adet hakliyken haksız duruma düşen insan içerir.
    vardır böyle bencilce araba park eden iki kişilik yere tek araba sokan öküzler amaaaa ihkakı hak yasaktır arkadaş.
  • kesinlikle haklı tepki falan değildir. bir kere zaten tepkini bu şekilde gösteremezsin. oranın güvenliği var gider şikayet edersin. ikincisi araç iki hamlede çıkabilecek mesafede duruyor. bu neyin tepkisi?
  • emekli albaydır.
  • nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir.

oraya araba bırakmaması gerektiğini anlamaması için geri zekalı olması gerekir bir insanın. e bir şekilde o avm'ye audi ile gelebiliyorsan demek ki belli bir seviyenin üzerinde zekaya sahipsin. ısrarla oraya bırakıyorsan arabanı, kusura bakma az bile yapmış diğer şoför.
  • güvenliğe şikayet ederek hiçbir yere varılamaz. sanmam ki trafik polisi buralara baksın. aynı şeyi sürekli yaşıyorum ankarada da, bir düzenleme yapmadığınızda insanlar kendileri çözüm aramaya başlarlar böyle işte. yapılan hareketi savunmuyorum ama 3 metre yürümemek için hatalı park etmek zaten kendini bilmezliktir.

tanım: sinirden kendini yiyeceğine sileceği yemiş adamdır.
  • aracını 3 değil de 4 hamlede çıkardığı için sinirlenmiş bir paşa torununun tepkisi.

öte yandan gerekli durumlarda eğitici bir tepki olabileceği konusunda avuçlarım kaçınmıyor değil.
  • saçma bir tepki gösteren vatandaştır ve umarım cezasını tez zamanda bulur. orada kamyon olsa yine iki hamlede çıkar. kimse ağaçtan para toplamıyor. kimse bedavaya araç da almıyor. belli ki ya park yeri yoktur, ya da acil bir durum vardır oraya park etmek zorunda kalmıştır. zarar vermeyi gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.

kaldı ki oradan iki hamlede çıkamayan kişinin trafiğe çıkıp insan hayatını tehlikeye atmasına da karşıyım. ehliyetini bim'den almadıysan oradan rahat rahat çıkarsın, yeterli alan var. vandallaşmaya gerek yok.
  • oysa yalnızca kaldırabilirdi :)
hesabın var mı? giriş yap