• "ösym ygs sonucumu açıkladı, türkiye güzeli seçilmişim."
  • -evde çocuklar, televizyonun karşısına dizilmiş oturuyorlar.karşılarında beşiktaşli futbolcular, ellerinde kupa, birbirleriyle fotoğraf çekiniyorlar, birbirleriyle eğleniyor, şakalaşıyorlar.o fenevli çocuk aklından geçiriyor 'benim de bir kupam olsa, bende türkiye kupasını alsam..' diyor. 'aziz bana niye kupa almıyorsun?' diyor.. :):)
  • kampüste tıpçılar, gökkuşağına dizilmiş oturuyorlar, karşısında, işletme okuyan çocukların kollarında, esmerler, kumrallar, birbirlerini öpüyorlar, yiyişiyorlar, dolaşıyorlar. o tıpçı aklından geçiriyor 'benim de bir sevgilim olsa, ben de sevişsem' diyor. 'bize neden bakmıyorlar' diyor, 'bizde niye yok' diyor
  • ''kavga ettiğim arkadaşlarımı telefonuma "yalv" diye kaydediyorum. aradıklarında "yalv arıyor" u görünce dayanamayıp affediyorum.

yaratıcılıkta son nokta''
  • huvvvvv :

'' insanlar ikiye ayrılır, bacaklarından cart diye... ''
  • hz. meryem'in dövmesi: "only god can touch me"
  • ?14 şubatta sevgilisi yok diye bunalıma girenler , bugün anneler günü ya annesi olmayanlar ne yapsın ?
  • "selam ben düğünlerde ansızın gaza gelip zeybek oynayan adamım sorularınızı bekliyorum"
  • kuru kayısı. seni kara listeye aldım olm...
  • lan yarılırken bir de aramaya inansanız dediğim status'lardır. 105236173283210 milyon kez aynı şeyleri yazmanıza gerek yok mesela.
    aramaya inanmak diye bir şey var mesela. aramaya inanın. inanırsanız aramaya iyi olur. -nasıl oluyor süpermiş di mi?!-
hesabın var mı? giriş yap