• "...amerikan başkanı dahil herkesi devreye sokun, nisanlaniyorum!!!"
  • bir arkadaş:

"elektrik faturası gelmiş 41,77 tl detaylara bi göz atıyorum.. tüketim tutarı 23 tl geri kalanında torunlarıma fıkra malzemesi olacak seyler var ne gibi mi? mesela trt payı ..kk(kaçak kullanım bedeli) az uz da değil ha bunlar ikisi toplamı 4,38..ulan bünyamin gezer trtde spor yorumculuğu yapıp 25 bin tl yi alcak ben de onun parasını vercem(geçen sene de hakan şükür 800 bin tl alıyordu..) vatan haini şerefsizler elektriği kaçak kullanacak onun parasını da ben vercem..b.ku yemiş bu ülke.."
  • "tamam, özer'in golü güzeldi. fakat gününde bir bekir o topu da çıkarırdı"
  • " sigarayı rüzgarda kibritle yakmak kadar zordu seni anlamak.. galiba çakmak lazımdı... ;)"

-verdim şukusunu...
  • "hükümet “güncelleme”ye böyle devam ederse, vatandaş ilk seçimde “format atacak”."
  • sevgilim bana 'mavi kastamonulu' diyor, hapşırdığmda da 'kastamonu kastamonu dep dep dep!' diyor...du, ayrıldık biz.
  • "onu kiskanmak mi ¿ kokusunu cekenin , nefesini keserim ! "
  • "sen git roma'yı imparatorluğa dönüştür sonra da ismini salataya versinler. dağdaki çobandan ne farkın kaldı hey gidi koca sezar."
  • gecenin bu saatinde balkonlar çok tehlikeli olabilirdi, kaldırımlar kucak açabilirdi bana aklımda olsaydın eğer, ama değilsin. aklım bende, aklım yerinde. kanıtlayabilirim mesela; orhan veli, güzel rap söyler, mesela 2x2= 9 eder, johnny cash de harika resim çizer. vallahi bak..
  • günün anlam ve önemi ile ilgili yaran değil ama sinir eden bir örnek:

"yazacak bir şey bulamıyorum"

siktir git yazma o zaman pezevenk. ne demek bu şimdi. üzüntünü böyle mi ifade ediyorsun.
hesabın var mı? giriş yap