• arsenal henryi alınca bişey yok‚ gs necatiyi alınca hemen auuuww.... ne auuuww amk...
  • "vücudum 3 gün boyunca sızlanmak yerine antikor üretseydi bugün hastalıktan kurtulmuş olurdum. belki de üçgen olduğu için rehavete kapıldı."

ahah, canım.
  • güzele kaşar,yakışıklıya yavşak dersin,devam et bıyıklı kız,sen mükemmelsin.
  • yarmamış olabilir ama önemlidir.

"ey allahım sen internette gördüğü her şeye inananlardan koru!!!

sevgili arkadaşlarım iki gündür aralıksız olarak cilt kanseri olmuş bir bebeğin fotoğrafı ana sayfada belirip duruyor. o bebeği her gördüğümde yemin ediyorum içim acıyor. peki o fotoğrafı gözümüzün içine içine sokup paylaşanlar gerçekten inanıyor mu her paylaşımda para verileceğine.

bu ülke microsoft'un servetini dağıttığına da şahit oldu msn'in paralı olacağına da. milleti bunlarla kandırdılar.

bunların tamamen yalan olduğunu bilerek o minicik yavrunun o halini gördüğümde yüreğimden bir parça kopuyor anlıyor musunuz?

bunlar tamamen yalan inanmayın ve minicik bir yavrunun hastalığı üzerinden sizinle dalga geçen şerefsizlerin oyunlarına dahil olmayın..."
  • ''3 tarafı denizlerle çevrili ülkenin 4 bir yanı beyinsizlerle dolu, ilginç!!!''

yazılan yazı bi nebze yarsa da altındaki babasının yorumuyla gece gece klavyeyi kemirdim.

''oğlum çift haneli iq ile kime laf sokuyon.''
  • heyecanını kaybetmişsin, yok inancını kaybetmişsin, vay efendim gururunu kaybetmişsin, aman işte cüzdanını kaybetmişsin, bana bunlarla gelme..
  • şimdi biz pc başında boş boş abanırken, sevdiği insana sarılıp yatanlar var. söyleyeceklerim bu kadar teşekkürler.
  • bir erkeğin telefon rehberi : - evlenmeden önce : 'aşkim' - evlendikten sonra : 'eşim' - evlendikten 5 sene sonra : 'ev'
  • "mevlana gibi benim de her lafa verilecek cevabım var.
    amma ve lakin; olay anında değilde gece yattığımda aklıma geliyor sinir oluyorum!:)"
  • '' uyuyanın üstüne kar yağar derlerdi inanmazdım. doğruymuş: bütün türkiye karlar altında. ''
hesabın var mı? giriş yap