• eskiden makarna kömür ile kandırılyorlardı salak çomar milleti şimdi domates patatesle. ama bu kez para da alıyorlar üstüne üstlük :)
    adını da tanzim satış koymuşlar. ulan madem indirimli oluyor neden marketlerde kazıklıyorlar bizi amk ya ??
  • seyyar satıcıları kovalayan belediyeler 2 gündür seyyar satıcı oldular.
  • çöken bir binanın enkazını bir haftada kaldıramayan hükümet; seçim sonuçlarınıysa iki saatte sayıverebiliyor ne hikmetse. bakalım önümüzdeki seçimlerde rekor ne olacak?

ayrıca oy verenleri cennete gönderme gücü olan iktidarın, ekonomiyi düzeltip millete ot yerine et yedirme gücü de yok her nedense?
  • vergi topla -> yol yap -> yoldan geçir!...
    hükümetin ''durmak yok, yola devam!'' sloganının açılımını okudunuz!
    iyi yolculuklar türkiye..!
  • “ben notunu verdiğim insanı bir daha sözlüye kaldırmam”.
    bunu yazan da diyebilirim ki anaokuldan terk. insanlar bu sözleri nasıl buluyorlar? demek ki ayrı bir yetenek.
  • ingilizce sevgililer günü demek olan "valentine" ingilizceye kürtçeden geçmiştir aslı "valla tinne"dir.
  • twitter'da "sevgilim yok ama netflix bana yeter." yazanlar blind date olayına girse ortada sevgilisi olmayan kalmayacak.
  • içinde sevgililer günü olmasa şubat da otuz bir çekerdi, kesin.
  • durum güncellemesi değil de annem ve babamın ilk uçak yolculuğunda ( üçümüz beraber ) çektiğimiz fotoğrafı facebook’ta paylaştıydım. uzaktan akraba olan arif abinin “ dikkat et, amcamı hava boşluğunda bırakma “ yorumu beni benden almıştı.
  • biri yazmış: "kurban olduğum allahım! cennetine sahip çık. anahtarı onun bunun elinde geziyor.!"
hesabın var mı? giriş yap