• keyifli bir televizyon filmi. ses ile ilgili çok sıkıntı yaşadım sadece, hangi ses seçeneği seçersem seçeyim dilan çiçek deniz'in dedikleri anlaşılmıyordu çoğu zaman, alt yazı açıp izledim.
  • hiç de fena olmayan ilk yerli netflix yapımı film. bir kere bile duraklatmadan bitirdiğimi de belirtmek isterim.
  • --- spoiler ---

kız kustu, o kusmuk kokusu çıkmaz.kaç gün aynı kıyafetlerle kalıyorlar, o kıyafetler kokar. hele kızın üstündeki lacivert şey. koka koka seviştiler, iğrenç. film ter kokuyor resmen.
    --- spoiler ---
  • başlık altında defalarca yazıldığı gibi ses konusunda sıkıntı var, diyaloglar duyulmuyor, müzik sesi bangır bangır. çözüm olarak yazar arkadaşın biri türkçe alt yazı ile izlemeyi önermiş, aklıma gelse kesinlikle yapardım.

diğer yazılan konu da müzikler. bu konuya da kişisel olarak değinmeden geçemeyeceğim. seda şener'den bak bana'yı keşfetmemi ve ercan saatçi'den sayenizde'yi hatırlamamı sağlamıştır. *

asıl değinmek istediğim konu kadın karakterin ettiği küfürlerin hakkını vermesi. evde denedim, onun kadar hakkını veremedim.

(bkz: yavşak)
    (bkz: amına bile koycam)

dilan çiçek deniz'in normal hayatta da sağlam,hakkını vererek, dolu dolu küfür ettiğine inandıran film. net.
  • iyi film diyemeyiz. yine de bazı diyaloglar güzel. ercan saatçi'nin ''sayenizde'' şarkısını hatırlamak hoştu.
  • çöp film, sakın izleme uyarılarına rağmen taymline'de sürekli görünmesi, ekşisözlükte 72 sayfa entry girilmesi üzerine izleyeyim dedim. başroldeki kız ve oğlan hariç konduktör, garson ve taksici dahil 5 kişi ile bir tren kompartımanında geçen 2 saate yakın, tamamen dialog üzerine kurulu bir film olmuş. kızın sürekli küfür etmesi çok sinir bozucuydu, hele ki saçlarına hiç girmiyorum bile. metin akdülger'i atiye'den biliyordum, bence geleceği olan bir oyuncu. bu filmdeki rolünün de hakkını vermiş. bu arada trenle izmir'in 14 saat sürdüğünü de öğrenmiş olduk :) sonuçta çöp olmasa da iyi bir film olduğunu söylemek zor.
  • metin akdulger ne hos adam ya. gulusu yeter dediklerinden resmen.
  • ben sevdim. plot twist olayi pek mantikli gelmese de, birbirleri hakkinda bu kadar sey bilirken hele ki instagram,twitter vs bu kadar yayginken en azindan sosyal medyadan birbirlerini gormus olmalari gerekiyordu diyorum.ama bana sicak ve samimi geldi.3 kere falan durdurdum baska seylerle ilgilendim orasi ayri ama bence yerildiği kadar yok .
  • o bütçeye göre gayet başarılı bir film 3 sefer ileri sardığım oldu filmde ama izleyiciyi zirve noktasına getirecek kırgın üzgün stresli bir konuşma diyalogu göremedim . sex sahnesi muhteşem bir detay az öz etkili :)
  • müziklerinin kaliteli ve sevişme sahnesinin oldukça iddialı olduğu 5/10 bir film beklentilerimi pek karşılamasa da bilmediğim güzel müzikler keşfetmiş oldum
hesabın var mı? giriş yap