• geçen gün bunun muhabbeti iş yerinde yaptık. sipariş ek bilgi kısmına paketçi arkadaş gelirken falanca marka bir sigara alabilir mi diyorsun. genelde alıyorlarmış parası neyse veriyorsun ek olarak biraz da bahşiş veriyorsun. ben yapmadım arkadaşım devamlı siparişi böyle verdiğini söyledi zaten aynı yerlere sipariş veriyorsanız bir zaman sonra kanka oluyorsunuz.
  • onun yerine ilgili restoranın telefon numarasını bulup telefonla sipariş vermek ve sigarayı kendini acındırarak istemek iyi sonuçlar verebiliyor. daha önce yaptım.

edit: hatta siz sigarayı nakit alın ben yemekle birlikte karttan çekeyim demiştim onu bile kabul etmişlerdi sağolsunlar. öğrencilik de zormuş be
  • ofiste sigarasız kaldığımda sipariş notuna ekleyerek ricada bulunmuşluğum vardır.

10-10-10 vaadi de veriyorum tabiki*
  • arkadaslar var mi boyle bi’ sey? daha once denedim olmadi. tecrubesi olan paylasabilir mi?

hayirli forumlar

tanim: menude olmayan urunu siparis etmeye calismanin bir ornegi
  • iyi günler kolay gelsin. ayağım burkulduğu için yürümekte zorlanıyorum biraz, o yüzden dışarı çıkamıyorum. acaba siparişi getiren arkadaş gelirken 2 paket camel deep blue alabilir mi? parasını nakit olarak ayrıca vereceğim, şimdiden teşekürler.

hep işe yaradı.
  • aslında yok böyle bir uygulama yasak zaten ama benim yemek sepetim uygulaması işini bilir her şeyin çözümü var ücreti mukabilinde..
  • bu konuyu fazla kurcalamamanizi rica ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap