• 4 kasim 2007 klonlarin saldirisi olarak adlandırılan yeni yazar alımları ardından planlanan yeni nesillere hosgeldin zirvesi serisinin ankara'da gerçekleşecek olan ayağı. istanbul ve izmir ile eşzamanlı yapılacak...

http://limon.6degreesunder.com/…905696/?clearflag=1
  • caylak bunyelerin yazar abi/ablalarindan feyz almasi icin en uygun ortam olacaktir. tum gece bi kosede oturup elimde kagit kalemle gozlem yapma niyetindeyim.
  • katılmak için önümdeki tek engelin yazarlık onayı olduğu zirvedir. olur da yazar olursam mutlaka katılacağım zirvedir. ayrıca doğal olarak ilk zirvem de olabilir.
  • (ara: ayagina)
  • zirve mekanı ile ilgili ayrıntılar için limon'a bakılabilir.

özellikle kapalı otoparkı olmasına dikkat ettim, malum gelen 3 yazardan birisinin lamborghini'si var, çizilmesin arabalar (fakir arkadaşlarımız porsche'lerini sokağa parkedecek). diesel kotlarımız için de koltukları kontrol ettim, çıkık çivi falan yok gönül rahatlığıyla oturabiliriz. 900$'lık saatlerimizi de tam zirve saatine ayarlayalım geç kalmayalım. mekanla pazarlığı da adam başı 2000tl harcarız diye yaptım, malum 2000tl'den aşağı kalkanı adam yerine koymuyoruz.

ha bir de kapıda bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlara ücretsiz bilgi hizmetimiz var...
  • iktisat teorileri için ilham kaynağı olan zirvedir. bundan önce düzenlenen zirvelerde de olduğu gibi maksimum faydayı sağlamak için minimum harcamayı yapmak mümkün olacaktır, denge noktasını katılımcılar için optimum seviyede tutmak için gerekli kısıtlar üzerinde durulmuş ve ilgili kurumlar ile anlaşılmıştır. değişkenlerin sayısı minimize edildiğinden sapma oranının çok yüksek olmayacağı düşünülmektedir.bütün homo economicuslara şimdiden iyi eğlenceler diliyoruz.

söylemeyi unutmamak lazım, zirveye katılmayı düşünen yazarların limona kendilerini çarşamba günü 12:00 a kadar eklemeleri halinde tasarlanacak afişte isimlerinin bulunacağı önemle duyurulur.

edit: afişimiz bu zirveye yetiş(e)medi.bir sonraki zirveye yetişmesini umuyoruz..
  • sanırım hiç bir nesil bu zirvenin de dahil olduğu hoşgeldiniz zirveleri zincirinin katılımcıları kadar şanslı olmadı. eskiden yoktu böyle güzellikler...
  • sözlük yazarlarının kötü imajını bu zirve ile yıktık. asosyal, cebinde 5 kuruş parası olmayan, hayatında kız eli tutmamış, mahzenimsi rock barlarda sulu bira içen, bilgisayar delisi sivilceli ve gözlüklü kişiler bir anda ortamdan çıtır kaldıran, öğrenci ekonomisinin kaldıramayacağı yerlerde takılan, spor arabalarla zirvelere gelip pahalı marka giyen insanlara dönüştü. bari limon'daki eski zirvelerin fotoğraflarını silelim de karizmamız çizilmesin, insanlar bizi bir nevi erdal acar olarak düşlemeye devam etsin*...
  • hala bitiremediğim mayıs 2007 maaşımı yiyeceğim zirvedir. pilllibebek ise daha geçen sene aralık maaşını bitirememiş. bu zirveye kısmet olacak inşallah. lamborghinim bakımda olduğundan geceye özel bir limuzin kiralamayı düşündüm ama park yeri sorun olacaktı bir taksi ile anlaştım, 500ytl' ye tüm gece kapıda bekleyecek cicim.
  • işlerimin yoğunluğundan kafamı kaldırabilirsem gidip uzun süredir görmediğim arkadaşlarla eğleneceğim, ve kısfmetse yeni yazarlarla tanışacağım etkinlik
hesabın var mı? giriş yap