• yeniasir gazetisinin tv kanali
    sabah gurubu ile yakinligi nedeli ile atv nin film arsivini kullanmislardir
  • eskiden günaşırı meg ryan filmleri yayınlayarak beni son derece memnun eden; yeni yapılanmayla birlikte bu özelliğini yitirdiği için artık sevmediğim tv kanalı.
  • atvnin eskileriyle bir yere varamayacak olan, şu an eskilerden yanlızca bir yudum insanı seyrettiğim izmir kanalı. diğer yerel televizyonlara basar o ayrı.
  • üç aydır yalnız klip dönen, muhtemelen yeni bir patron bekleyen izmir televizyonu.
  • atv grubuna bağlı yeni bir kanal. lakin mtv ile aynı anda akademi türkiye'yi yayınlıyorlar.. turksat 1c uydusunda 12638 v 2200 frekansında yayın yapmaktadır..
  • akademi turkiye haricinde surekli donen bir klip kasedi vardir.ne zaman acsam ya nez ya da funda arar cikiyor.
  • bütün gün nez - sakın ha , hatice - hoppala , o ninjalı klibi döndüre döndüre göstersen insanı delirten kanal
  • kliplerin basinda veya sonunda kimin nesidir yazmadigindan bana saatlerdir aci cektiren kanal.
  • az evveler eraserhead i yayınladığını görüp şaşırdığım kanal
  • 3-4 yıl öncesi izlediğim, ancak ismini hala öğrenemediğim duygu yüklü klibi yayınlayan kanal.

--- spoiler ---

western temalı klipte 3 küçük çocuk vardır; biri kovboy, biri esas kız, diğeri ise; kaktüs kılığındadır. kaktüs olan kızımız aslında kovboya aşıktır ama yüz bulamamaktadır... klibin sonunda; kaktüs kızımız vurulan kovboyun göğsüne dokunur, kovboy da hoş bir gülümseme ile kızımızın eline dokunarak karşılık verir...

--- spoiler ---

edit: sefertai'nin göndermiş olduğu mesajla klibin lene marlin - another day olduğunu öğrenmiş bulunuyor ve kendisine teşekkür ediyorum.
hesabın var mı? giriş yap