• bir galatasaray taraftarı olarak sevdiğim adamdır kendisi.
    (bkz: gitme sana muhtacım)
  • yeter yıldırım demirören yeter melodisi o kadar kafamda yer etmiş ki, bazen kendi kendimi mırıldanırken bulabiliyorum
  • yabancı kontenjanında yer açmak için telloyu göndermeyi düşünüyormuş. ne kadar doğru bir karar! öbür tarafta yarım sezon boyunca hiç katkısı olmamış bir tabata gerçeği var. onu göndermek olur mu hiç, akıl mantığa sığar mı böyle bir değeri göndermek. değer demişken, bu değeri tekrar hatırlayalım: 8 milyon euro.
    takıma hiç faydası olmayan bir adamı*, ona nazaran daha faydalı olan birine* tercih ediyormuş. seçimi düşünerek böyle bir tercih yaptığı söyleniyor. tabii, tabatayı gönderse kendi yanlışını kabul etmiş olacak. böylece kulübün çıkarlarından çok, kendi çıkarlarını düşünen biri olduğunu da kanıtlıyor. bunca şeye rağmen tekrar başkan seçilirse, durum içler acısı. arkasında hiçbir kalıntı bırakmadan çekip gitmesini diliyoruz.
    (bkz: yıldırım demirören yeter)
  • emperyalizm karşıtlarının en büyük umudu olmalı bence. bir şekilde yapın abd'ye başkan 5 yıl sonra kafanız rahat, amerika'dan eser kalmaz lan.
  • adına yapılan onca besteye yeni bir tanesi daha eklenmiştir.

beşiktaş - konya şekerspor kupa maçında az sayıdaki vefakar taraftar şöyle haykırmıştır.

yıldırım gidince
    40 gün 40 gece
    inleyecek her yer
    kurtulduk diye..

edit: nabercanki, düzeltme için teşekkürler..
  • yabancı kontenjanında yer açmak için gönderilmesi gereken kişi.

(bkz: demirören'in yabancı kontenjanını doldurması)
  • "cumhuriyetin 100. yılı, beşiktaş'ın 120. yılı olan 2023'e kulübümüzü hazırlama için yeni bir ekiple yola çıktık” demiş kişi..

her sezon başında takım lige havlu atınca "seneye avrupa ayarında kadro kuracağız, çalışmalara şimdiden başladık" diyen birisinden bunu duymak şaşırtmadı beni.. bence ayaklarnın yere daha sağlam basması lazım..

hedef beşiktaş'ımızın 200. yıl dönümü şampiyonluğu olmalı..

yahu demirören sen neyden bahsediyon? o zamana kadar beşiktaş mı kalır!
  • nilay yılmaz kendisine şahane bir öneri getirmiş;

"demirören, “verdiğim parayı geri alacağım.. bu para benim çocuklarımın parası” diyor...
    demirören, seçilmezse parasını ertesi günü istiyor...
    seçilsin ya da seçilmesin kimin kime borcu var noktasında anlaşamayacağımıza göre...
    demirören bu paraları nasıl harcadı?
    futbolcu alırken...
    o zaman...
    tabata: 8 milyon euro: 11.2 milyon dolar
    zapatocny: 4.5 milyon euro: 6.3 milyon dolar
    delgado: 7.7 milyon dolar
    schildenfeld: 2 milyon euro: 2.8 milyon dolar
    toplam 28 milyon dolar eder...
    bonservisleriyle demirören alsın bu 4 futbolcuyu...
    ister evinin bahçesinde çocuklarıyla oynatsın, ister satsın...
    40-28=12 milyon dolar kalıyor geriye...
    sayesinde del bosque’ye ödenen para da 12 milyon dolar...
    hesap kapanmış olur..."

(bkz: http://www.milliyet.com.tr/…010/1191696/default.htm)

ben bu öneriyi sonuna kadar desteklemekle birlikte eğer ikna olmaz ise pazarlığa mert nobre'yi de dahil etmeyi öneriyorum.

sayın başkan, beşiktaş başkanlığı seçimi bir ihale değildir, bir açık arttırma hiç değildir, sayın demirören mevzuyu para pula kilitleyerek kendi oturduğu koltuğu küçültüp ufalttığının hiç farkında değildir. beşiktaşklılara çektirdiği acıların ise hiç farkında değildir.
hesabın var mı? giriş yap