• şişe actiracak mübarek gün. asdfgh
    töbe töbe.
  • iki gun icinde haberlerde goruruz, "yildiz tilbe, sarkisini soyleyen ramazan davulcusuyla bulustu" haberlerini.
  • (bkz: nerede o eski ramazanlar) dedirtir.
  • gönlünün gurbetini aramak için sahuru davulu bahane eden gonül adamıdır.
  • bitmedi gitti yildiz tilbe guzellemeniz. davulcuyu ayri dovmek istiyorum, yildiz tilbe kadin soyluyor iste, ask mesk falan diyenleri ayri dovmek istiyorum. sahsen cikar kapa ceneni derdim. iyi bari kimse ses etmemis, zorbaliga bak.

not: yildiz tilbe ve onun sarkilarini soyleyen herkese gicigim.
  • ezber bozması açısından harikadır. bu türkiye şartlarında davulcunun sahura yıldız tilbeyle kaldırması falan ne bileyim, güzel be:)

ama genel olarak şu davulcu olayının bitmesi (hatta çoktan bitmiş olması) lazım bu teknoloji çağında. tamam, şahsen bence nostaljik esinti yaratan bi tarafı var ama işte rahatsız olan da var ki az buz değiller.
  • camımın altından boyle biri gecse sarhos sanar cıkar bagırırım. kalkmak zorunda mı herkes sahura?
  • dertlerini davulla anlatmaya çalışan güzel bir insandır . çoğu insan rahatsız artık geride bırakılmalı ramazan davulcusu diyen insanlar eskiden günümüze pek bir gelenek göreneğimizin kaldığı söylenemez. bari buna ilişmeyin. gece sesinden rahatsız olanlar ülkemizde tecavüzlere, kadınlara çocuklara şiddete, günlük hayatta gözlerinin önlerinde gerçekleşen yürek dağlayan olaylara karşı nasıl duymamazlıktan görmemezlikten geliyosanız sizi bu sesler rahatsız etmiyosa gece yarısı çalan davul sesi de bu kadar rahatsız etmemeli. ona da 3 maymunu oynayın.
  • sahura mı kaldırıyor rakı masası mı kurun diyor ikileminde bırakabilecek olay
hesabın var mı? giriş yap