• son 1 haftadir halen kesfetmeye calistigim cince vidyo paylasim sitesi. ancak youtube'den farki, burda sinema filmlerini (tabii ki illegal) tum suresiyle birlikte tek parcada izleyebiliyor, 3/4, 9/16 turu boyutlandirma yapabiliyor hatta parlaklik ayarlarini bile oynayabiliyorsunuz. ek olarak muthis hizli bir site.
    goruntu kalitesi dvd, divx lere yaklasmasa bile tatmin edici, filmi anlayabilecek ve indirirken izleyebilme sansi tanidigi icin de bu eksisini gozardi ettirebilen bir site. **
  • birçok diğer flv tabanlı site yapıyor mu bilmiyorum, ama bu adamlar "poza alayim tüm bölüm insin" diyerek soteye yattığınızda, stream'i bal gibi durduruyo (yeniden oynatınca başlıyo yine). bant genişliği pahalı tabii, çarçur edilmez.

ayrıca bu site caponca. o yüzden surfthechannel com üzerinden girmek daha akıllıca.
  • youtube'un çinli rakibi. 2007 verilerine göre, 1 yıl içinde gün başına 100 milyondan fazla video gösterimini başararak rekor kırmış.
  • bir sürü film bulmak mümkün burada. hem de tek parça.
  • çin'in bir başka "yığın" olayı. bir kaç senedir uzun metrajlı konser, film, bilumum video ve şarkı'yı dinlemek için google'da gezinirken çokca karşımıza çıkan bu çinli site, hem internet hızınızın ne kadar yüksek olursa olsun avrupa'dan beri çok yavaş çalışan hem de mantalite olarak direkt çöp bir mekan. her ne kadar depolarının genişliği takdire şayan olsa bile, söz konusu ülke çin olunca deponun genişliği hiç bir zaman insanı şaşırtmamalı.
  • hay ben bu cinlilerin cekik gozlerinden opeyim. araya araya bulamadgim scarface i onume getirmistir an itibariyla. kimbilir daha ne nimetler vardir burada.
  • başlarda çok sevdiğim ama sonrasında siteme embed ettiğim çoğu videoyu silmeleriyle uyuz olmaya başladığım site. hiçbir yerde bulamadığım videoları burada buluyordum. şimdi yine bulamıyorum ne yazıkki.
  • cin'in youtube benzeri sitesi. cin'li youtube.
  • mart 2003 senesinde victor koo tarafından kurulmuş video barındırma sitesi.
    2010 yılında ny borsasında işlem görmeye başlayan şirket 2012 senesinde tudou ile birleşmiş.
hesabın var mı? giriş yap