schizophrenia13

  • 14343
  • 1
  • 0
  • 0
  • 3 hafta önce

yemeksepeti.com

burger king, yenişehir (teraspark) için yaptığım yemeksepeti yorumu/27.03.2011: hamburger paketinin içinden böcek çıktı, daha ne olabilirdi acaba merak ediyorum.

yorum sonrası yemeksepetinden gelen elektronik posta/29.03.2011: öncelikle yaşanan aksaklık için üzgünüz. siparişiniz ile ilgili yorumunuz restoran merkezine iletilerek şubenin uyarılması ve gerekli kontrollerin yapılması istenilmiştir. restoran merkezi yetkilileri en kısa sürede konuyla ilgileneceklerini ve tarafınıza geri dönüş yapacaklarını açıkladılar. şikayetinizin tarafımızca da kayıtlarımıza alınarak takibinin sağlanacağını bilmenizi isteriz.

“siparişleriniz ile ilgili destek hattımıza hemen ulaşmak için yemeksepeti.com ana sayfamızda bulunan canlı yardım butonuna tıklayabilirsiniz.”

saygılarımızla.

yemeksepeti.com kullanıcı ilişkileri
info@yemeksepeti.com
212 359 18 18
444 5 445

sonuç: ne arayan var ne soran, bu durum üzerine benim dışımda başka sıkıntısı olan var mı diye yorumlara bakmak istedim, o da ne adamlar benim yorumumu yayınlamamışlar bile. al birini vur ötekine.

*** burger king merkezden aradılar, şubeyle iletişime geçtik, tedarikçileri bu konuda soruşturuyoruz bla bla dediler, özür dileyip sizin için ne yapsak falan diye gevelediler; yemeksepeti ise hala böcekli yorumumu yayınlamadı.

devamını okuyayım »
05.04.2011 16:38