• amerika tarihinde radyo listelerinde en uzun sure kalan, righteous brothers'in mukemmel sarkisi. sarkinin orjinal adi bazen lovin' feelin' olarak da gorulebilir bazi kaynaklarda.bu sarki ayni zamanda top gun filminde de tom cruise tarafindan kelly mcgills'e soylenmistir. tekrar tekrar dinlenmeli, ama asla turk bir kiza *soylenmemelidir.

you never close your eyes anymore when i kiss your lips.
    and there's no tenderness like before in your fingertips.
    you're trying hard not to show it,
    but baby, baby i know it...

you've lost that lovin' feeling,
    whoa, that lovin' feeling,
    now it's gone...gone...gone...wooooooh.

now there's no welcome look in your eyes when i reach for you.
    and now you're starting to criticize little things i do.
    it makes me just feel like crying;
    'cause baby, something in you is dying.

you lost that lovin' feeling,
    whoa, that lovin' feeling,
    now it's gone...gone...gone...woooooah

baby, baby, i get down on my knees for you.
    if you would only love me like you used to do, yeah.
    we had a love...a love...a love you don't find everyday.
    so don't...don't...don't...don't let it slip away.

baby (baby), baby (baby),
    i beg of you please...please,
    i need your love (i need your love),
    i need your love (i need your love),
    so bring it on back (so bring it on back),
    bring it on back (so bring it on back).

bring back that lovin' feeling,
    whoa, that lovin' feeling
    'cause it's gone...gone...gone,
    and i can't go on,
    noooo...

whoa, that lovin' feeling
    'cause it's gone...gone...
    *
  • top gun'da maverick ve goose'un birlikte söyledikleri çok şahane bi şarkı. fakat esas filmde bu şarkıyı the righteous brothers söylemiştir.
  • halbuki listelerde official olarak you've lost that lovin' feeling olarak geçmişti bu şarkı.
  • sözleri için
    (bkz: loving feeling)
  • cocukken sifonyerim üzerindeki radyo eski masaustu lamba modeliydi. üstü çatlak ve yüksek sesli çalırken kırık plastiği ince bir ses yaptı. babam, büyük teyzem ölünce aldı ancak eskiciden alabilmiş gibiydi. bana verdiği en büyük hazineydi. bir gece, noel 1964 dan biraz önce, acayip bir ses cıkmayı başladı eski kutuden. mutsuz bir erkek o kadar yavaş notlar söylediki, sanki radyo istasyonda biri parmak koyup plağı yavaşlamış. kızdım ve radyonu kapattım. ve hemen yeniden açtım. henuz sıcak, güvenilmeyen eski lambalar hemen harekete geçti bir kere. o kısa saniyelerde plak tamamen değişmiş. duvar gibi bir ses - baterya, tamburin, piyano, tam bir kadın koro, marakas, kim bilir ne - sayılmaz erkek sesleri cehenemin dibine kadar taşiyordu. (dave marsh).
  • top gun'da bu maverick'in "you know what? she's lost that loving feeling" sözlerine goose'un "nooooo" cevabiyla başlar... eylencelidir, rezildir...
  • top gun filminde maverick charlie'yi görür görmez goose ile $u diyalogu ya$ar..
    maverick: she's lost that loving feeling.
    goose: no, no she hasn't.
    maverick: oh, yes she has...

maverick bir anda eline mikrofonu alıp iki kere tıklar ve ufak bir öksürükten sonra bu $arkıya ba$lar.. o yıllarda ben dahil cogu genc maverick'in bu özgüvenine hayran olmu$uzdur, hatta fırsat olsa barda oturan kıza gülden karaböcek'ten sürünüyorum'u söyleyecek kadarda gaza gelmi$izdir..

bu $arkı sahnesinde bir de maverick charlie'nin yanına oturduktan sonra zenci pilot agabey $arkıya devam etmi$ ama fazla siklenmemi$ ve ba$ka sahneye gecilmi$tir.
    aynı karaboga agabey daha sonra pistte ucaklara ''gel gel sag yap gel abi'', ''topla gel'' gibi bir yer gösterici olarak görünmü$tür.
  • insan için değildir, zira insan işi değildir
hesabın var mı? giriş yap