• hayatımda yediğim en güzel pizzaları yapan yer. yaptıkları her şey çok lezzetli. ama benim favorim kesinlikle ananaslı pizzaları. başka hiçbir yerde malzemeyi bu kadar bol koyduklarını görmemiştim. ince hamur üzerinde ricotta peyniri, iri ananas dilimleri ve jambonun mükemmel uyumu. sosları ise şov.
  • enfes pizzalar yapan mekan. 2 haftada bir öğün diyetini bozan birisi olarak ayda 1 kez kaçamak öğün için burayı tercih ediyorum. umarım bozmazlar.
  • bakırköy çevresinde yiyebileceğiniz en iyi pizzayı yapan işletme. özellikle füme kaburgalı pizzayı tavsiye ederim.
  • vasat üstü pizzalarını 230 küsür liraya satıyorlar ama incirli'den bahçelievler'e servis için minimum 2 pizza siparişi şartı koyuyorlar. genelde geçerken oturur yerdim. bir kere de eve sipariş vereyim dedim ve takındıkları tavır bu oldu. şu saatten sonra önlerinden geçmem.
    nasıl bir doymuşluk ya da açgözlülük bu anlamış değilim.
  • çok iyi, adeta italya ayağınıza gelmiş gibi. indirim, kampanya vb. oldukça sipariş veriyorum.
    ama siz zenginseniz sürekli sipariş verin parasının hakkını veriyor.
  • sahipleri tek yumurta ikizleri olan batuhan ve oğuzhan kızılcan'ın mekanları.
  • füme kaburgalı pizzası on numara beş yıldız olan pizzacı. büyük boyu yaklaşık (1,5 porsiyon diyelim biz buna) 145 civarıydı. enfes. aynı tarz pizzayı lüks mekanlarda en az 250 tl'ye yersiniz.

yalnız şaka maka bu fiyatlara italya'da aynı kalitede pizza yemek mümkün. euro cinsinden düşününce insan bi yurtdışı hayali kurmuyor değil.
  • pizzaları çok lezzetli olan pizzacı.
  • keşke burada çıkmasaydı popüler olunca bozmaz inşallah dediğim pizzacı
hesabın var mı? giriş yap