• super manyak bi hanim. cok yaratici, pek sanatci ve evet severim cok!
  • artik o bi suser :)
  • (bkz: birben parki)
  • doludan kacarken yagmura tutulan, sozluge hosgelen pankci kisi. :) meh!
  • aktivitelerden aktivitelere kosan, superhipermega hiperaktif, gordugu her kavgaya "iki vururum ben de belki" edasiyla bulasan, icince gobek atan delikanli tadinda, twisterda gotunun catalini sergilemekten kacinmayan ve sabirli olamayip donk diye kendini yere birakan mayfestlerin vazgecilmez elemani. manyaksiiiin :)
  • sonik youth dinledigi icin iyi bir yumusakca
  • gulen yuzunu, kikirdemesini, "noooldu bilio musun?" diye telefon etmesini, sarilmasini vs vs, kisaca her zamanki halini tekrar gorunce super mutlu oldugum kikiri. (saclarini eskisi gibi gormeyi de umid ediyorum :p)
    gecenin bi koru peynirli makarna yiyip, likorlu super kave icip saatlerce vidividi yapabildigim cakal dostum.
    ruhuna giren cinler cikti ben de huzura erdim :p
    bodrumda kopmak uzere.. opdum :*
  • saclari eskisi gibi olmus, daha goremedim, ama gorunce sanirim sarilip bi sure birakamiyacagim. bodrumlarda sevgi baloncuklari ucurmakla mesgul, az biraz daha kaldi, ben de geliyorum, sevgi yumalaklari uretcez :)
  • yarin sabah kikirdeyen suratini ve super saclarini gorucem. cok mutluyum sanirim :) sanirim sarilip dis macunu gibi portletebilirim seni.. gercek dostluk da boyle birsey sanirim. -evet dostlar birbirlerinin icini disina cikarir!-

cok uzuldum bir ara.. kizdim kendime sonra uzulmeye degmez dedim. ama degermis be! hayatimi kurtardin olm sen benim. boru degil ki bu.. hayat ulan hayat! :,) resmen birlikte buyuduk sonra farkinda olmadan. geyiktir bu da boyle hep. geyik meyik ama gercek, guzel bir gercek. birbirimize farkinda olmadan cok sey ogrettik.. kendime guvenip cizebiliyorsam -belki taklit ederek ama gelistirerek ;)- bunun icinde senin payin sanirim hisselerin hepsi :)

yoksa acaba soyle mi demeliyim... su an cizebiliyorsam eger gercekten sana borcluyum. sag kolumsun sen benim ama ;) di mi? evet evet! sag kolum!

seni cok seviyorum.
  • olgunlugun ve dolgunlugun doruklarinda turladigimiz hanim. (bkz: alisveris) (bkz: dedikodu) (bkz: bir kahve icmeye gitmek)
    tunalinin ortasinda tam karsidan karsiya gecmek icin arabalari keserken bir anda sarilip havaya ucmama sebeb olan canim!
    bokunu yerim, evet! :)
hesabın var mı? giriş yap