şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray u14 takımı oyuncusu.

  sıklıkla forvet ve forvet arkasında mücadele ediyor. topa ilk dokunuşu muazzam, sanki sekiz tane gözü var ve sahanın her yerini rahatlıkla görebiliyor. iki ayağını da kullanabiliyor. kanatlardan destek veren arkadaşlarının önüne yuvarladığı paslar sneijder etkisi yaratabiliyor. savunmanın arkasına koşu yapmaya karar verdiğinde nereye hareketlenmesi gerektiğini biliyor. son vuruşları oldukça soğukkanlı ve fazlasıyla kararlı. fiziksel olarak yaşıtlarına göre fazlasıyla ufak tefek sayılabilir ama zaman içerisinde boy atıp güçlenecektir. şu anda fiziksel anlamda bir dezavantaj yaşamıyor, çünkü herkesten hızlı düşünüp karar verme yetisine sahip.

  yaşı henüz çok küçük ama kendini geliştirmeye devam ederse ilerleyen yıllarda galatasaray'a büyük hizmetler verebilir.
 • galatasaray altyapısının gelecek vaad eden hızlı ve yetenekli, top tekniği iyi, dribbling özelliği ve bitirici özelliği olan genç forvet oyuncusu. yakın zamandaki u17 milli maçlarındaki performansı dikkat çekiciydi. atalay babacan ile beraber iyi bir gelişme gösterip gelecekte iyi yerlere gelmesini diliyorum.
 • kendisi ve ailesi aylık 1404 liralık sözleşme teklifini beğenmeyip reddetmiş. kendisi ben oldum havasında takılan bir çocuk zaten ne diyelim hayırlı olsun.

  bu yaşta kendini göstermek yerine beach partylerde takılırsa aylık 1404 yetmez tabi.elalemin çocuğu 17 yaşında nelrr yapıyor...

  edit:yoğun baskılara karşı imzalamış olma ihtimali var ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama neyse çok suyu bulandırmayalım an itibariyle 1404 tllik maaşa imza atmıştır.
 • twitter hesabından fotoğraf da ekleyerek 3 yıllık sözleşme imzaladığını söyleyen genç futbolcu. yalanına sokuyumculara gelsin.
 • 3 yıllık sözleşmeye imza atmış bugün https://twitter.com/…us17/status/880038294402236416
 • eger ki su fotograftaki arkadas ise, "boyle u21 topcusu mu olur aq" diyorum.

  http://mdcdn.webaslan.com/…8/image14-1518674971.jpg

  bu ne lan boyle, insan azmani. ufal da cebime gir!
 • as roma kendisi ile ilgileniyormuş.
 • karakteri konusunda pek ümit vermese de çok genç, umarım aklını başına alır çünkü galatasaray altyapısında star ışığına sahip -şimdilik- tek oyuncu.

  olgun bir oyunu yok henüz ancak bir an önce a takıma alınıp tecrübe kazanmaya başlarsa önümüzdeki yılların en önemli futbolcularından biri olur. geleceğin kanat-forvet modeline (bkz: #69155685) çok uygun bir tarzı var.
 • gün gelecek buralar (bkz: yürüyedur çocuk) dolacak
hesabın var mı? giriş yap