şükela:  tümü | bugün
 • galatasaray u14 takımı oyuncusu.

  sıklıkla forvet ve forvet arkasında mücadele ediyor. topa ilk dokunuşu muazzam, sanki sekiz tane gözü var ve sahanın her yerini rahatlıkla görebiliyor. iki ayağını da kullanabiliyor. kanatlardan destek veren arkadaşlarının önüne yuvarladığı paslar sneijder etkisi yaratabiliyor. savunmanın arkasına koşu yapmaya karar verdiğinde nereye hareketlenmesi gerektiğini biliyor. son vuruşları oldukça soğukkanlı ve fazlasıyla kararlı. fiziksel olarak yaşıtlarına göre fazlasıyla ufak tefek sayılabilir ama zaman içerisinde boy atıp güçlenecektir. şu anda fiziksel anlamda bir dezavantaj yaşamıyor, çünkü herkesten hızlı düşünüp karar verme yetisine sahip.

  yaşı henüz çok küçük ama kendini geliştirmeye devam ederse ilerleyen yıllarda galatasaray'a büyük hizmetler verebilir.
 • kendisi ve ailesi aylık 1404 liralık sözleşme teklifini beğenmeyip reddetmiş. kendisi ben oldum havasında takılan bir çocuk zaten ne diyelim hayırlı olsun.

  bu yaşta kendini göstermek yerine beach partylerde takılırsa aylık 1404 yetmez tabi.elalemin çocuğu 17 yaşında nelrr yapıyor...

  edit:yoğun baskılara karşı imzalamış olma ihtimali var ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama neyse çok suyu bulandırmayalım an itibariyle 1404 tllik maaşa imza atmıştır.
 • twitter hesabından fotoğraf da ekleyerek 3 yıllık sözleşme imzaladığını söyleyen genç futbolcu. yalanına sokuyumculara gelsin.
 • eger ki su fotograftaki arkadas ise, "boyle u21 topcusu mu olur aq" diyorum.

  http://mdcdn.webaslan.com/…8/image14-1518674971.jpg

  bu ne lan boyle, insan azmani. ufal da cebime gir!
 • as roma kendisi ile ilgileniyormuş.
 • ne olur ne biter bilmem, çocuğu tanımam da ama adamı küçümsemek, kötü bir kariyere sahip olacağını belirtmek için en fazla arda turan olur örneğini vermek nedir ya? sanırsın arda turan'ın kariyeri manisaspor, yimpaş yozgatspor, siirt jetpa'dan falan ibaret. ulan adam öyle yada böyle bir türk futbolcusunun gelebileceği en iyi noktaya gelmiş, dünyanın en büyük 2 takımının birinde 2 sene top oynamış, adam diyor ki en fazla arda turan olur. ulan arda'nın kariyerinin bi üstü zaten messi, neymar, suarez falan. dünya üzerinde herhangi bir 17 yaşında futbolcuya kardeş senin kariyerin arda turan kadar olacak, üstüne çıkmayacaksın desen, bunu kabul etmeyecek çocuk yoktur herhalde.
 • karakteri konusunda pek ümit vermese de çok genç, umarım aklını başına alır çünkü galatasaray altyapısında star ışığına sahip -şimdilik- tek oyuncu.

  olgun bir oyunu yok henüz ancak bir an önce a takıma alınıp tecrübe kazanmaya başlarsa önümüzdeki yılların en önemli futbolcularından biri olur. geleceğin kanat-forvet modeline (bkz: #69155685) çok uygun bir tarzı var.
 • gün gelecek buralar (bkz: yürüyedur çocuk) dolacak
 • takım arkadaşı celil yüksel'le birlikte basın toplantısı düzenlemişler:

  https://www.galatasaray.org/…tlamak-istiyoruz/39939

  “11 yaşımdan beri galatasaray altyapısında forma giyiyorum. fatih hocamızın gelmesi gençler açısından çok iyi. bunun için çok çalışıyor ve kendimizi ispatlamak istiyoruz. altyapıdaki oyuncuların hayli a takımda oynamak. inşallah bu hayali gerçekleştiririz.”

  “tanınmak güzel bir şey. bu da galatasaray sayesinde. ilk hedefimiz tabii ki ilk maçta şans bulmak ve oynamak. bunun için de kendimizi kanıtlamamız gerekiyor.”

  “ağabeylerim bana griezmann diyorlar. dünyaca ünlü bir futbolcu. benim için çok önemli, mutluluk verici. onun gibi olmak için çok çalışmamız gerekiyor. bizim de onlar gibi örnek alınmamız için çok çalışmamız gerekiyor.”

  “altyapıdan en son emre çolak ve semih kaya çıktı. biz de kendimize güveniyoruz. fatih hocanın bizim başımızda olması şans. serdar ağabey, selçuk ağabey de bize bunu hep söylüyor. inşallah yaz kampının faydasını görürüz.”

  “yaz döneminde kampa gelirsek diye hazır olmamız gerektiğini biliyorduk. bu kamp bizim için deneyim. inşallah bu deneyimi tecrübeye çeviririz.”