• mng, aras, horoz lojistik ve bölüm sonu canavarı sürat kargoyu gördükten sonra mantıklı gelmeye başlayan düşünce.
  • ne kadar da kötü olması kardeşim?
    yurtiçi kargo ile çalışan yerlerden alışverişi kestim. bir kaç gün önce yazdığım gibi; #107043957

edit: bu başlığa yazan arkadaşlar, twitter tag çalışması kaçta? hazır olalım.

edit: tanım
  • başıma bir iş gelmeyecekse katıldığım görüş. yurtiçi kargo, kargoların migrosudur. heyecanla beklenendir, kavuşunca mutlu olunandır, sabah 10'da zili çalandır. teşekkürler yurtiçi kargo...

not: reklam değildir
  • bu karantina sürecinde epey şaşırtmıştır. planlanan günden 5 gün önce kargo teslim ettiler.

(bkz: #105206238)
  • katılıyorum ama bu biraz kuryeyle alakalı.

bana gelen abi o kadar güleryüzlü ki. asla paketi tam açmadan çekip gitmez. bir durum varsa tutanak tutalım der.

ülkede nadiren de olsa işini iyi yapan insanlar denk geliyor.
  • kötü şirket yoktur.
    kötü şube / kurye vardır . o yüzden tüm markayı kötüleyenin zeka geriliği olabilir.
  • evet. diger kargolarla tanisana kadar yurticini cok kotu saniyordum. surat aras falan cok daha kotu.
  • sürat kargo'nun olduğu yerde yurtiçi, mng, aras, ups zart zurt gibi kargolar çölde vahadır. allah kimseyi sürat kargo'nun eline düşürmesin.
  • sürat kargo ile bizlere ölümü gösterip sıtmaya razı ettikelerinden doğru olabilecek olan önermedir.
hesabın var mı? giriş yap