26 entry daha
  • bu kadını emniyet takip etmeli. geçtiği kentlerde valilik ya da belediye tarafından bir konukevi ayarlanabilir. jest olur. çünkü bu gezginler konusunda sicilimiz bozuk. üstelik havalar da soğudu.
    umarım başarır.
  • yol= risk x zaman
    zamandan tasarrufta türkiye de olaya dahil olacağından ben ümitburnundan dolanması tercih ederdim
  • bu kadın gibi onlarcası her sene sessiz sedasız türkiye'den geçiyor. pippa bacca olayı hala olabilir ama abartıyorsunuz bu işi.

çok keskin bir örnek vereyim. amerika'da otostop işi bitmiş gibidir. insanlar can güvenliğinden endişe ettiği için ne otostop çeker ne de otostopçu alır. gece veya gündüz fark etmeksizin diyorum bunu. türkiye'de rahat rahat otostop çekiyorsunuz. ne oldu şimdi? türkiye daha medeni mi oldu?

evet türkiye riskli, hindistan falan daha da riskli. ama biraz fazla abarttığınızı ve diğer ülkelerle kıyaslayamadığınızı düşünüyorum.
  • - ağalar nepal ne tarafta.
    - gösterelim anam.
  • çok tenhadan geçmemesi dileği ile.
  • burada başına bir şey gelir mi bilmem ama ben şimdiden utanayım. zira sicilimiz bozuk
  • manyak işte.. var böyle manyaklar. dertsiz başına dert arıyor. ulan zaten ingiliz olarak ataların 7 iklimin sahibi.. ıstediğin ülkeye gidip keyfine yaşayabilirsin. rahat batıyor götüne..

kocası kesin phuket taraflarında ladyboy bakıyordur.
  • çanakkale' ye doğru gidip güneyden bir rota çizmesini tavsiye ettiğim kadın. gebze-sakarya hattına girmediği sürece sıkıntı yok.
  • sahil şeridinden gitmeli zira içerler sıkıntı biraz.
  • iyi denemeydi
18 entry daha
hesabın var mı? giriş yap