şükela:  tümü | bugün
  • efenim simsiyah giyinen kadın pardon hanımlarımız ya da bağğyanlarımız için geçerli bir ukteciktir bu. biraz daha detaylı açıklamak gerekirse, bazıları simsiyah giyinirken giysileri göze kadar çekme eğilimindedir. bir nevi sadece göz olarak yürümektedirler, hatta bazıları gözlere de ince siyah tül takar, nedir dindir, günahtır, aman dışardan bakan insan olduğunu anlamasındır. zaten şöyle bir durumdan da şüphelenmekteyim, bu kadın pardon siyah görünümlü maddelerin nedense kadınsı hatları da yoktur. hatlar anlaşılmasın diye yastık falan mı koyuyorlar, araştırıyoruz. yuvarlak cinsimlerimiz için geçerlidir dekolte. göz torbalarından peçeyi burun ortasına kaydırmak yüz dekoltesidir, tahrik edicidir, burnu da görsem dürtüsü uyandırır.

    hatta bir keresinde bir restorantta karşı masama denk gelen golgi cisimciğinin nasıl yemek yiyeceğini merak ederken buldum kendimi. yüz full peçeli. derken aldı kaşığı soktu peçenin altından ağzına. biraz peçe, biraz kendisi yediler yemeği. ama gel gör ki 2-3 çatal/kaşık darbesinde ağız dekoltesi de vermedi değil cisimcik.
  • yüz dekoltesi verenlerin esas renkleri siyahtır. girdikleri ortamlarda pişti olmaları büyük olasılıktır. zira afgan kadını gibi ince bir zevkin sahibi olamamış rengarek burkaların yanından bile geçememişlerdir. yüz dekoltesi verseler de bu renk tercihleriyle sınıfta kalmışlardır.

    (bkz: #29108031)
  • covid19 sonrası cezai müeyyidesi vardır.