• sevdiğini söyleyip "gondor şu şapkalı sakallı tip miydi?" diyenlerden daha az tehlikelidir.
  • annem ve babamdır.
    öyle fantastik şeyler sevmiyorlar.
  • hayalgücü gelismemistir.
  • aşırı fanı olan, sevdikleri şeylere asla laf söyletmeyen, beğeniyle şuursuz hayranlığı karıştıran insanlar oldukça benim gibi sevmeyenler de ön yargılı olacaklar. yıllarca okumadım, izlemedim bu yüzden. sonra bir gün erkek arkadaşımın ısrarı üzerine izledim ve çok beğendim. aynı şey harry potter gibi fantastik diğer filmler için de geçerli. belki çok sevenler biraz olsun başkalarının beğenmeme ihtimaline saygı duysalar daha fazla kişiye ulaşacak bu hikayeler. bir şeyi çok sevmekle, bir başkalarını onu sevmiyor/beğenmiyor diye aşağılamak arasındaki saygı çizgisini çözebilsek ne iyi olurdu.
  • ben.
    anormallik mi bu diye düşünen insan.
  • hobbit'i de sevmiyor olabilir.
  • sevmeyen insanla anlaşamam gibi geliyor.
    öyle (bkz: kara sevda)
  • gitsin recep ivedik izlesin net.
  • benimdir. koşan ağaçlar, konuşan hayvanatlar ve uçabilen insanlar gibi film icabı şeyleri bırakınız.

bana (bkz: babam ve oğlum) bunlarla geliniz.
  • benim o. fantastik edebiyatta en sevdiğim türlerden biri. kesinlikle bir şaheser, kitap olarakta, film olarakta, oyun olarakta. fakat benim sevmeme nedenlerim, male-centric medieval temasını hem aşırı sıkıcı bulmam, bazı insanlar bazı şeyleri sevmeyebilir, chill. aynı sebeple, witcher'da sevmem.
hesabın var mı? giriş yap