• set arasında içlik kontrolü yaptığı videoya denk geldim. bulunduğu ortamı şenlendiren bir insan.
  • yanlış bilmiyorsam yakında vole youtube kanalında çıkmaya başlayacaktır.
  • iticidir, alelade tiyatrocudur,
    kimilerinin zoruna gitmiş ama üzerine en doğal yapışan tanım ise ünlü bir stand up ustasının yancılığıdır.
    yani hakaret ya da iğnelemek için değil tamamen tanım için kullanılacak bir şey bu.
    bazı bitkiler hayvanlar hatta objeler vardır, gereğinden çok büyürlerse itici olurlar, doğal durmazlar. sevimli bir hamster'ı 3 mt boyutunda görmek istemezsiniz.
    bu adamcağızı da, her yerde görmek itici ,kendi sunumunu cüretkâr ve abartı yapması daha da itici. belirli tiplemelere giden ancak bazılarında da sakil duran bir sinema yüzü var.
    yaptığı işlerde hep aynı koku üzerinde kalıyor.

edit: tekrar ediyorum, kötü oyuncu da değildir, iyi oyuncu dememek için yeterli kültür, sinema , tiyatro ve drama bilgisine sahip olarak dememe hakkını kullanabilirim, iticiliği ise bir kişinin değil çok kişinin gözlemidir - ki, bu tür gözlemler önemlidir.
    ünlü ya da sevilmesi bir şeyi değiştirmez.
    örnek vereyim, ferhan şensoy inanılmaz bir deha, muhteşem bir yetenek, gercek ve evrensel bir aydındır, tiyatroları, oyunları benzersiz orijinalliktedir ancak teknik olarak kötü sinema yapmış, istediğini tam yansıtamamıştır.
    tüm filmleri bir varsayalım ismail kadar değildir.
    algöz'ün hayran kitlesinin eleştiriye karşı tepkisi ise malum kişinin destekçilerinden farksız.
    burada tuhaf bir durum, ilginç bir zorlama görüyorum.
  • götünün kılları kadayıf olmuştur
  • alagözlerinden bir damla yaş düşünce
    hüzün basan tiyatrocumuz.

ancak arkadaşlara katılıyorum. iticidir. twitter'da görüyorum zaman zaman itici. çok itici. ali babacan iticiliği ile yarışır derecede itici.
  • zamanında zaga'da dudu teyze kılığında coşturuyordu. hatta funkey diye bir internet paketinin reklamında oynayıp "ne bakıyonuzzz? daha ne istiyonuzzz?" diye hönkürüyordu elinde süpürge, bilgisayarında danteliyle. efsane karakterdi be!
  • koskoca ustaya yazılanları utanarak okudum. vay amk. adamı yalaka mı yapmadılar, alalade bir oyuncu mu demediler... vallahi burası iyice ruh hastası doldu. evet, sözlük kapatılsın. ya da hakkında yorum yapılan insanlara cevap hakkı doğsun.
  • ne çok entelektüel insan varmış memlekette vay anaasssını yaauuu... herkes adeta bir sinema eleştirmeni, tiyatro seyircisi adeta bir otorite sanki... 31 çektikten sonra gelip buraya entry giren herifler, çoğunun tek başarısı ekşi de yazar olmak olan kişiler zafer algöz ü eleştirmiş yalaka demiş... komiksiniz keşke cem yılmaz sizi oynatsa.
  • severiz kendisini türkiye'mizin yetiştirdiği nadide değerlerdendir.
  • 'ulan size alet edevat yok demedim mi'
hesabın var mı? giriş yap