• - böyle bir saat aldıysam şerefsiz namussuzum.
    - tamam aldım ama ücretini ödedim.
    - bize iftira atanlar şerefsiz alçaktır.

ah benim güzel ülkem..
  • gahsbsgzbs kılıçdar da çıkmış 1.5 milyon falan diyor. vizyonsuz herif 1.5 milyon para mı lan?
  • 50 milyon euro, 7 milyon dolar, 2.5 milyon tl, 700 bin dolar değerinde saat rüşveti az gelmiş olacak ki üstüne iran ticaretinden reza zarrab'dan kârın % 50'sini de istemiş.

baba senin gözünü toprak bile doyurmaz, kudurmuşsun sen. bu parayla balkanlarda ülke alınır ülke.
  • hatirlayin 4 bakani aklamak icin mecliste oy kulllanirken tum akp milletvekilleri nasil da guluyorlardi kendileri dahil.

o gulus neymis biliyor musunuz?

bu kadar enayi varken memlekette calmayip, rusvet almayip da ne yapsaydik?
  • reza zarrab'ın 45-50 milyon euro rüşvet verdiğini iddia ettiği eski bakan.

(bkz: yuh)
  • biz 700 bin liralık saati duyunca dudağımız uçukladı, meğer o küçük bir küsuratmış.

(bkz: yiyin efendiler yiyin)
  • ben zafer çağlayanın yerinde olsam 700 binlik saate bu ne aq dilenciye sadaka mı veriyorsun deyip suratına çarpardım.
  • ulan allahsızlar hani milliydiniz?

rüşveti euro cinsinden almakta ne demek?

hani türk parasını koruma kanunu vardı?

dışişleri bakanı olsa neyse, fakat ekonomi bakanının euro ile rüşvet alması kabul edilemez.

derhal, mhp'den sorumlu akp genel başkan yardımcısı devlet bahçeli, açıklama yaparak bu iftirayı düzeltmelidir
  • aranızda bazı saf arkadaşlar var, bu paranın sadece zafer'e gittiğini düşünüyorlar.

arkadaşlar 250 trilyondan bahsediyoruz. zafer teklifi önce düşünmüş ( bu arada birilerine danışmış, onay almış, ortak bulmuş )sonra kabul etmiş. kusura bakmayın da bu parayı zafere tek başına yedirmezler ki yedirmemişlerdir. sadece bir yılda ödenen meblağ bu. bu denli yüksek parayı bir bakana yedirmezler. iran ile yapılan bu işlemleri daha büyük bir onay ve işbirliği olmadan tek başına zafer çağlayanın yapma ihtimali sıfır.

para kim bilir kaça bölünmüştür. kaç siyasiye bürokrata gitmiştir, tabi aslan payını da muhakkak biri götürmüştür o ayrı mesele
  • o kadar parayla artık zafer çağlayan değil zafer niagara olmuştur.
hesabın var mı? giriş yap