• westworld'de 2. sezon 8. bölümde efsane bir oyunculukla nasıl kaliteli bir aktör olduğunu görmüş olduğumuz kişidir.
  • sadece fargo da değil, longmire dizisinde de çok önemli bir rolü vardır. geçenlerde bone tomahawk filminde de gördüm. her rolüne cuk oturuyor.

niyeyse türk'e benzetiyorum.
  • adami yolda görsem şamanım ol abi diye elini operim, bütün siyu ve bilumum kizilderili karizmasini ve mistisizmini her rolünde derinden hissettiriyor.
  • kendisini fargo dizisinin 2.sezonun da keşfettim. 1 hafta boyunca bu adamı taklit ediyorum o derece etkiledi beni.
  • fargo dizisinin ikinci sezonunda hanzee karakterini canlandıran 1966 doğumlu abd'li aktör. kendisi kızılderili rolleri için biçilmiş bir kaftan görünümündedir.
  • bakışıyla içindeki fırtınaları, kargaşayı ve hüznü yansıtmayı çok sağlam bir şekilde başaran kızılderili abimiz.
  • yeryüzündeki tüm kızılderili rollerini artık buna postalıyorlar. kanal ve yapım şirketi farketmez, kızılderili varsa bu abi orada. bu sene hem fx'te hem amc'de hem hbo'da boy gösterdi. la artık yeter da, başka kızılderili mi yok? oyunculukta filan değilim inandırıcılık kalmıyor artık. fargo ve westworld 2. sezonlarındayken güzeldi ama artık itici geliyor kendisini görmek.
  • westworld dizisinin, 2. sezon çekimlerinde yer aldığı belirtilen aktör. ancak maalesef, zahn mcclarnon'un evde düşme sonucu ağır bir kafa yaralanması geçirerek hastaneye kaldırıldığı ve bunun üzerine westworld'un yeni sezon çekimlerinin süresiz olarak askıya alındığı belirtiliyor.

kaynak
  • kendisi hunkpapa lakotaları'ndandır. tam bir kanaat önderi edası seziyorum. wounded knee öcünü süren bir abimiz olsa gerek.
  • kendisinin türkiye şubesi erdal beşikçioğlu amirimizdir...
hesabın var mı? giriş yap