• çorumda ulu cami ve saat kulesine yakınlığıyla çok merkezi bir konuma sahip, küçük nezih ama hoş bir mekan.
    koyun eti yiyebilen biriyseniz, yerken çok zevk alacağınız bir kebap yiyebilirsiniz burada. ben normalde boş kuyruk yağını yemekten çok hoşlanmasam da burada kebabın yanında ikram gelen çıtır kuyruk yağı ve pideyi çok beğendim. bunu da sadece burada yerim heralde..

fiyat olarak da uygun bir yer ama sonuçta esnaf lokantası, yani çok titizlerin -yemek değil ortam temizliği açısından- hoşlanmayacağı bir yer olabilir. mesela serviste sadece çatal verilmişti, bu da bir eksi olabilir ama isterseniz neden vermesinler bıçak vs.

bu arada artık yaklaşık 16:00 ya kadar servis sunuyorlarmış, zarif usta zamanında 12:30 da biterdi dediler ustalar.

son olarak buranın telefonunu arıyordum ama internette bulamamıştım şahsen, tesadüfen dükkanın resmini gördüm ve camda yazan numaradan ulaşmıştım. onu da yazıyım buraya arayan olursa diye :)
    0364 212 2 213
  • çorum'da sivri tekke'nin karşısında enfes tandırlar yapan yer. hoş, usta hayatta iken tandırlar daha güzeldi ama hala oğlu işletiyor. 11:00-13:00 arası çalışır. saat 14:00'de kalırsanız muhtemelen aç kalırsınız.
  • çorum'da çöplük denen pazar yerinin en sonunda paşa hamamı'nın karşındaki kebapçıdır. leziz tandır kebab yaparlar, son derece salaş bir mekandır. adam başı 10 liraya rahatlıkla doyarsınz burda. çorum'a yolunuz düşerse uğramadan gelmeyin derim.
hesabın var mı? giriş yap