• 07 temmuz 1999 doğumlu voleybolcu kişilik. kübra akman'ın bloklara yetişebilen versiyonu. 197 boyu ile file önüne duvar örüyor yavrum. sultanlar ligi final serisinde ışıl ışıl parlamıştı. a milli takım ile çıktığı ilk önemli organizasyon ile milletler liginin ilk maçında italyanları hayata küstürdü. önü de geleceği de açık gibi duruyor.
  • dun aksam abd karsisinda da canavar kesilmis genc voleybolcu. maci 8 blokla bitirdi, onlarca da yumusattigi top vardi. eda erdem'in caprazini cok iyi doldurdu. milli takim yillarca faydalanabilecegi bir orta oyuncu bulmus sanki.
  • eda'nın hucumda costugu macta bloklariyla cosan orta oyuncu. ki ikisi de hem hucum hem blok anlaminda ucani kacani affetmediler, ve kolay kolay affedecek gibi durmuyorlar. ayrica fivb istatistigi kendisine 8 blok, 16 sayi verse de gözde'nin kocasinin paylastigi istatistige gore hem eda hem zehrs 18 sayi uretirken zehra 10 blok yapmis.
  • (bkz: son smaçör bükücü)
    köşelere yetişirken biraz daha hızlansın, işte o zaman görün.
  • yakaladığı ivme her ne kadar kübra'yı hatırlatsa da smaçları ondan çok daha etkili ve iş bitirici. gaz kesmeden devam etmeli, paranın ve ünün getirdiği sarhoşluğa kapılırsa 2 sene sonra milli takım listesinde adı bile anılmaz. kızım sana söylüyorum gelinim sen anla :)
  • su sekilde smac vurabilen genc yetenek.

sebebini pek bilmiyorum ama bizim turk orta oyuncular genelde pasorun arkasina kayarak smac vurmayi severler. onden kisa kursun paslara boyle vurabilen oyuncun varsa hic zorlamayacaksin arkayi falan.
  • o nasıl bir smaçtı arkadaş
  • boyu 1.97 olmuş. * sadece uzun değil aynı zamanda geniş ancak boyutuna kıyasla oldukça çevik. bloklara yetişmede sıkıntısı yok. klasik kadın orta oyuncular gibi dörtten tek ayakla değil ortadan çift ayakla hücum ediyor. süper oyuncu. acayip de şeker, sempatik bir şey. yürüyedursun -ehehe.
  • sanırım kendisine aşık oldum. bugün benden istesin 13 yaşımda bıraktığım voleybol sporuna, yarın tekrar başlayacağım hatun kişisi.
  • çok olgun oynayan, son derece yetenekli olan orta oyuncu. ayaklarını biraz daha hızlandırırsa ve mümkünse bloğa gelirken daha dengeli olursa, ki olacaktır, çok daha iyi yerlere gelecektir. bu yaşta bu tecrübe çok önemli ve belli ki o tecrübeyi kaldırabiliyor.
hesabın var mı? giriş yap