• cok olan seylerdir. misal;
    getto. varos mahallesi. gecekonduda yasam. sokak maci sonrasi gidilen cami cesmesi. acikildiginda yenen ve salcanin buyuk ihtimalle yazin ucuzundan alinmis domates ile anne tarafindan yapildigi salcali ekmek.
  • senden yaşca daha büyük kuzenlerinin kıyafetlerini giymek.
  • bilinçaltına işlenen beyaz sabun kokusu.
  • futbol maçı yaparken huysuz bir yaşlı tarafından kovulmak, kovalanmak.
  • mutlu olmak. çoğu sahip olduğu şeylerle övünüp egolarını şişirmeyi çok sever, başkalarıyla devamlı kendilerini kıyaslarlar ama zengin ailenin çocuğu olan arkadaşlarım devamlı mutsuzlar. harika bir sevgilisi olur sıkılır yine mutsuz gezer, çok güzel bir arabası olur yine sıkılır mutsuz gezer, kaç bin liralık alışveriş yapar yine mutlu olamaz. paranın bir yere kadar mutluluk getirdiği kanıtlanmış ama bir noktadan sonra stabil kalıyor. bu çocuklar o stabil hayattan başlıyorlar. tabi her genelleme gibi bu genelleme de yanlıştır
  • hayatında hiç belediye otobüsüne binmemis biriyle konuşmuştum. o kadar gerçeküstü gelmişti ki söylediğinde şaka yapıyor sanmıştım.
  • muğla sıtkı koçman üniversitesi kötekli yerleşkesi
  • nedense leblebi tozu ve meybuz geldi aklıma..
  • buraya şu ana kadar yazılmış şeylerin hepsini biliyorum lan dingiller biraz daha yaratıcı olun lütfen
  • bitlenmek.

çocukluğum ablalarıma bitlerimi temizleterek geçti. herkese de bulaştırmıştım, maymunlar gibi birbirimizin bitlerini temizliyorduk ama tabii ki en çok bende vardı, kaynak bendim.
hesabın var mı? giriş yap