• içinde l-carnitine den başka herşey bulunan ürün. vücudumda aşırı yağ bulunduğu için yüksek tempolu spor yaptığımda yağ yakımını tetikleyen herhangi bir ürünün farkını çok rahat ayırt edebiliyorum.

bu malzemeden 2 defa kullandım kesinlikle yağ yakımına etkisi çok çok az.

zaten kutusunda kafein ve taurin içerdiğini yazmış. ki bunlar da ne kadar var muamma.

içinde olduğuna emin olduğum şey (bkz: sildenafil)

bi defa bunu içtikten sonra hafifden kalp çarpıntısı yapıyor ki l-carnitine in böyle bir yan etkisi olmaz. hadi cafein ve taurine yaptı desen endurance tipi antrenmanda sürekli alttan alttan bir enerji gelir yorgunluk çok çok sonra olur. bunda o da yok. kaldı ki sik kadar şişede 3000mg l-carnitine olması akla pek yatkın değil.

peki enerji veriyor mu? az biraz veriyor. ama bunun yaptığı içi bir büyük fincan filtre kahve + 1 adet efedrin daha kolay yapar.

kısaca almanıza gerek yok. biraz plasebo etkisi de vardır illa ki.
  • yerli ama ithal görünümü vermek için ürünlerin üzerinde amerikan bayrağı var.
    yazıyla da küçücük menşei: türkiye.
  • metabolizma hızlandırıcı bir ürün..

buradan görülebilir..
  • 3000 mg l- carnitine'ini bir süredir kullanıyorum. gercekten etkili buldugum bir ürün. fakat bu ürünü ne zaman kullansam spor sonrasında vücudumu cok büyük bir üşüme sarıyo, ateslenmis gibi. ama spor esnasında yag yaktirma hedefine ulastigini düşünüyorum.

daha onceden kullandigim urunler
    (bkz: #40424288)
    (bkz: universal)
  • zeroshot 3000 mg karnitin + plus sambucus bu ürünün şişe tasarımını yapan kişi neye istinaden cam şişe yapmış merak ediyorum aldığım ürünü içerken içinden cam parçaları çıktı büyük ihtimal kargoda veya ürünü dağıtan firma gönderirken kırıldı.

onuda geçtim ürün için şikayet edebileceğim hiç bir mail adreslerinin çakışmaması ayrıca bir efsane olay.

bir daha bu markadan ne alırım nede aldırırım.
  • l-carnitine olarak bilinir.yağ yakıcıdır, çilekli,portakallı aromalı çeşitleri mevcuttur.
  • 1000 miligram taurin, 3000 miligram l-carnitine, 200 miligram kafein içermektedir. bunun yanında içerdiği aromalar için de doğal yazıyor. doğala özdeş değil yani. oranları gayet yüksek gözüküyor. yazdığı kadarıyla güvenerek söylüyorum tabii bunu. azımsanmayacak düzeyde b vitamin kompleks de içeriyor. içerisindeki gözüme çarpan sakat tek madde ise sodyum benzoat ki tek başına almamak için bir sebep bile olabilir bu.
    zayıf bir insansanız bunun sadece yarısını içerek başlayın ve kahve gibi başka bir kafein kaynağı almayın. ciddi çarpabilir.
  • metabolizma hızlandırdığı söylenen yağ yakımına yardımcı ürün olarak geçiyor yorumlarından anladığım kadarıyla taraflara ayrılınmış kendisinin etkisi hakkında denemeden bir şey söylemek zor sporumu etkin bir şekilde yapıyorum zor seviye spor yapanlar spordan 20 dakika önce tam şişe almalı başlangıç ve orta seviye spor yapanlar ise spordan 20 dakika önce yarım şişe almalıymış
hesabın var mı? giriş yap