• entry başına 10 lira'cı aç köpek sürüsünü sözlükten siktir etmeye yarayacak, tam destek verilmesi elzem olan faydalı kampanyadır.
  • atın bu gereksizleri. kanzuk bişi yap.

simit ye onurlu yaşa
  • +1 de benden.
  • desteklemediğim kampanya. ama neden?

bu kampanyaya kıyak geçilmiş olur böyle bir şey yapılmışsa. sözlükten şutlanma konusunda üst sıralarda o kadar farklı konular vardır ki bu kampanyaya sıra gelene kadar ohoooo..

mesela cinsiyetçilik yapan (en basit haliyle amk diyebilen) yazarların şutlanması gerektiği daha üst sıralarda yer almaktadır. gibi gibi.

özetle, böyle bir temizliğe gidilecekse aşırı adil olunması gerekiyor.
  • daha çeylağım, ben bile bıktım. kadından öyle tiksindim ki, dünyanın en kral albümünü çıkarsa alıp dinlemem
  • hep destek tam destek yeter be kardeşim
  • gördüğüm kadarıyla son zamanlarda sözlüğe yazanların tek amacı var o da hayatımda gördüğüm en leş şarkı söyleyen insan olan zeynep bastığı övmek. (iş bu şahıs entarimin ilerleyen kısımlarında, daha fazla reklam olmaması amacı ile zb olarak anılacaktır.)
    koltuğa otur, bacak bacak üstüne at, az biraz oranı buranı aç, çorap giyme, yanına bir gitarcı al o tıngırdatsın sen de böğür avazın çıktığı kadar. sonra ona buna para öde (para da para olsa entari başı 20 tl) kendin hakkında sağda solda yazılar yazdır. eğer bu ekşisözlükte bir yönetim, bir moderasyon varsa nolur, allah rızası için zb ile ilgili başlıklar engellensin, entariler silinsin, başlık açanlar uçurulsun.
  • katıldığım kampanya. hatta arttırıyorum ve ögretmenlerle ilgili saçma sapan başlık açanlar da uçurulsun

öğretmenlerle ilgili başlık açan ezikler
  • yapıldıysa kusura bakmayın.

(bkz: zeynep bastık kim amk)
  • katılıyorummmmmm
hesabın var mı? giriş yap